IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

В Гърция не изключват карантина до Коледа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14
Ричи Алибегов
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Снощи ми се присъни лято 2021- Слънчака фуул, чалготеките фуул, сиртаки, узо, счупени чинии по дансинга..., а малаките с наморници и под ключ! Муааахахаха!
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Не са уточнили до коя Коледа
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
Ще ни полаьи ковидчето всипки до един, вирус е това. Да положим яки усилия за яка имунна система. И най-добрата ваксина ще е почт8и безсилна, попадайки в гладуващ и мръзнещ организъм ъм - все едно на гол корем чифте пищови.Еъпреки че не поради безпаричие, а от чиста глупост и *** скръндзалък маса индивиди си прерязаха парното и т. н. Наистина, нека се помисли по-детайлно и по този въпрос.
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Тук ОФцете са болшинство, така, че затваряне няма, как да има.Ще има само оцеляване и умиране.
отговор Сигнализирай
10
Ахтополски кръчмар
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Може и до другия октомври пак ще е жътва на богато.
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Одобено в тия времена, народът (не "електоратът"! трябва да е повече от добре нахранен и стоплен. Йрана по магаьините има бол, има и ежедневни промоции.Труден е моментът с разплащането на сметките за вода и отопление. Държавата трябва да помогне и сигурно ще стане и това, защото пари има. А иначе, кучетата нека си подтичкват подир кервана - такъв им е чипът.
отговор Сигнализирай
8
Доцент Менгеле
преди 4 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
Всички ще се заразим
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
до 6И колко открадна тоя престъпник и каква реална власт има той?Я го сложи на везна да видим?!Не го защитавам,просто дай реално да се види кой какви престъпления е извършил.
отговор Сигнализирай
6
до Анонимен 4
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
Всъщност един престъпник, известен с юмруче на площада, който подстрекава тълпата към метеж с РОТ ФРОНТ
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
Гърция плаща на всеки работещ грък 700 евро заради спирането на бизнеса.Как няма да слушат и да се подчиняват?!Тук една стотинка не дава държавата,само на тези дето са на държавна заплата дава,че дори им ги вдигна с 30% на държавните служители с държавни заплати!Откривате ли разликата между капитализъм и частен социализъм с феодални зависимости?!!!Капиталиста дава пари на бизнеса за да има икономика.Комуниста-социалист само взима и никога не дава!ББ е член на БКП-ФАКТ!Какво да коментираме повече
отговор Сигнализирай
Новини