IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Българин от Северна Македония: Идвам в България, там ни отказват здравна и социална помощ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14
Добре дошли
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 7
Братя и сестри. Българи нашата МилаЩе приеме всички българи
отговор Сигнализирай
13
българина
преди 1 година
Харесвам 18 Не харесвам 2
казва се етническо прочистване
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 15 Не харесвам 4
Доста гнусно. Човекът е болен. Има Хипократова клетва, която всички лекари са длъжни да спазват. Тука няма китаец, немец, българин - това ти е работата. Не го знам тоя дали нещо не е беснял и да ги е ядосал. Нищо чудно и така да е било. Обикновено като ходиш при лекар не те питат какъв си, нали? И щом има двойно гражданство за чий му е да казва, че е българин? Тия макетата са като от друга планета направо.
отговор Сигнализирай
11
Сид
преди 1 година
Харесвам 17 Не харесвам 3
Нали им махнахте ветото, сега тази измислена държава и народ, ще си правят каквото си искат. Да не си отстояваш правата е слабост, глупост и предателство спрямо теб самия.
отговор Сигнализирай
10
До 11
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 1
Какво общо тук имат украинците? Или правите аналогия с Украйна понеже Украйна за Русия е като РСМ за България? Изобщо нищо не съм писал за украинците.
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 21 Не харесвам 4
Палят ни знамето, палят български клубове, наричат ни фашисти, а фашистите са те.
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 16 Не харесвам 4
Те"я са за трепване! Пазят ни знамето, палят български клубове, наричат ни фашисти, а фашистите са те. До къде се докара света? Фашистите викат дръжте фашистите! Комунистите викат дръжте комунистите! Бояджии!
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 17 Не харесвам 11
Сигурно здравеопазването е по-лошо в РСМ, но ако си мислиш, че тука е на ниво, явно си в голема грешка :)))
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 27 Не харесвам 8
Кирчу, четеш ли бе пооодлого прадажна??? Четеш ли? Щото ти си виновен за това положение! Ти и тия дето ти дърпат конците!
отговор Сигнализирай
5
Бягай
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 12
в Албания спасявай се
отговор Сигнализирай
Новини