IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Коя е оптималната скорост за автомобила ни на магистрала?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

51
Наблюдател
преди 2 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
Оптималното на магистрала, средно натоварена е 120 км/ч. Точка. И като разход и като внимание на пътя това е скоростта. До преди половин година карах като луд из страната, често над ограниченията, винаги напрегнат. От 6 месеца в Германия виждам, че хората никак не са глупави. Където могат карат и с 200, но при натоварени пътища всички спазват 120 и всичко е суууупер спокойно и добре организирано. Трябва ни контрол и дисциплина, иначе ще се *** едни други.
отговор Сигнализирай
50
Ами
преди 2 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Много просто е това въпрос че, ето и отговора: колкото пише на табелата/знака и хоп готово
отговор Сигнализирай
49
Аналния
преди 2 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Шаман тука цялата магическа напевка избьлва
отговор Сигнализирай
48
Като
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Настъпиш някой по мазола става много раздразнителен и хапе научи повече ти само копираш и плагиатстваш
отговор Сигнализирай
47
1
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
Разписаха се некадърниците. Като не можете да карате, не карайте.
отговор Сигнализирай
46
Кривондел
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Критикуващите пропускат това, че автомобилът не е само двигател и конски сили, а и скоростна кутия. Освен при вариаторите (CVT), макар че и там има особености, скоростните кутии се правят с отношения, които да работят оптимално при 30км/ч., 50км/ч. и 120км/ч. Обърнете внимание на оборотите на двигателя при тези скорости на втора, трета и шеста/пета и ще разберете за какво говоря.
отговор Сигнализирай
45
Сата НАТО
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Смятай, че ако един шофьор се замисля каква да е скоростта му в цифри, значи е пълен аматьор и пишман шофьор. Тези неща са въпрос на усет, който идва с натрупването на опит.
отговор Сигнализирай
44
За...
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
...реалностите на БГ магистралата -> максимум 100 км/ч. Всичко друго е чупене на окачване.
отговор Сигнализирай
43
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Пълни глупости...
отговор Сигнализирай
42
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Нелито, какво пушиш бре жена?
отговор Сигнализирай
Новини