BGONAIR Live

Защо е хубаво да е пролет?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
От кога жените са по-положителната половина? Красивата да, но положителна. какво значи това мръсно ***, написало статията? Ега пукне авторът на статията!
отговор Сигнализирай
1
Напъпил
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Многооо глупав въпрос.Това е все едно да видиш бременна жена и да питаш-"вие бременна ли сте ?" или поп и да го питаш каква е професията му !
отговор Сигнализирай
Новини