IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Томас Мюлер гилотинира Португалия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

24
Discovery
преди 11 години
Харесвам 13 Не харесвам 3
Сърбина не даде дузпа, щото тея си направиха контраатаката, благодарение на него... немците точно правеха атака и при едно подаване топката се удари в него и тея обърнаха на контра. И той за тва според мен не даде дузпа, ама и да беше дал, разлика нямаше да има... *** такива
отговор Сигнализирай
23
Toj
преди 11 години
Харесвам 9 Не харесвам 29
Да живее Америка!!! Hай-великата нация!
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 17 Не харесвам 33
Смешно заглавие. Съдията гилотинира Португалия, давайки измислена дузпа, изгонвайки играч и пропусвайки да свири дузпа за Португалия! Тия съдии опорочиха мачовете!
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
До АнонименСелянин,научи се да пишеш и тогава наливай акъл на "форумните мишки"
отговор Сигнализирай
20
тт
преди 11 години
Харесвам 16 Не харесвам 23
Спокоино,ще бъдат гилотинирани и швабите.Бъдете сигурни.
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 20 Не харесвам 4
Имаше спорни моменти, но като цяло Германия беше по-добрия отбор. Имаше неотсъдена дузпа за португезите и Пепето мисля го изгониха леко пресилено. Това са все фактори, но не мисля, че щяха да победят.
отговор Сигнализирай
18
мари
преди 11 години
Харесвам 28 Не харесвам 6
Германия ми е фаворит за финал!Днес показаха,че са наистина добри!Разплакаха Роналдо :)))
отговор Сигнализирай
17
Гошо...Тъпото
преди 11 години
Харесвам 19 Не харесвам 22
Швабите няма да станат...световни,колкото и да се...напъват,защото са едни човешки...машини,а машината няма...въображение.Съдийството не бе на...ниво,отсъжданията бяха пристрастни.При идентично положение,сърбина не даде дуспа за португалците,а и изгонването на играча в червено,бе...пресилено.Всичко е...политика;футболът...също.
отговор Сигнализирай
16
1
преди 11 години
Харесвам 18 Не харесвам 2
Меркел каза:"Стига муфта за ицпанци, гръци и портуКалци!"
отговор Сигнализирай
15
Р.
преди 11 години
Харесвам 30 Не харесвам 10
Съдията си свиреше съвсем разумно. Немците просто бяха по-добрият отбор. Това е истината. Честита им победа!
отговор Сигнализирай
Новини