IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Левски може да бъде изваден от "А" група

Не спазвали финансов феърплей

Снимка: архив Булфото

Снимка: архив Булфото

Левски може да бъде изхвърлен от "А" група заради неспазване на финансовия феърплей, гръмна вестник "Труд".

Според изданието клубът от "Герена" може да бъде ударен много тежко заради неизпълнение на заповед на УЕФА.
"Сините" са заплашени с хипотетично изваждане от елита, като вероятността това да се случи е напълно реална, се казва още в информацията.

Наказанието от 200 000 евро, наложена условно на клуба през юни, ще влезе в сила от 1 януари, ако от клуба не декларират промени в балансите си. Към този момент те не са факт. Това може да доведе не само до принуждаване за изплащане на въпросната сума, но и с изваждането от първенството заради изискванията за спазване на финансовия феърплей.

На стадион "Георги Аспарухов" са притиснати във времето, защото разполагат с малко повече от два месеца, за да разрешат сериозния проблем.

Още спортни новини четете в Gol.bg
 

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Спорт
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата