IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Мондиал 2026: Чудото на Кабо Верде продължи и с Уругвай


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

9
Зик
преди 21 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
Аз чакам това да свърши ,че един колега вманиачен на тази тема . Тренирал преди години този спорт само за това говори . Той май няма мозък защото други интереси няма ,футбол, чалга и бойни спортове .
отговор Сигнализирай
8
Злоба
преди 23 минути
Харесвам 1 Не харесвам 0
Чудо ще е ако още има хора да се мъчат да гледат такова шоу.
отговор Сигнализирай
7
Загрижен селянин
преди 36 минути
Харесвам 1 Не харесвам 1
Къде му е горба на пластмасовата коса да идем да се изпикаем отгоре, па после да се изсерем в чинията на шестокласника
отговор Сигнализирай
6
Пепи Фейка
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 1
А чудото колония *** с кого играе на световното?!? За едни подмокрени ми$$ирки питАм...
отговор Сигнализирай
5
Бивш от МВР76
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 2
У сатаниската платформа тик ток търсете "Sande Sandov" на профилната снимка съм отлево, но имам и други снимки. Да станем "приятели". Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен, бивш футболист и настоящ евангелист.
отговор Сигнализирай
4
Бивш от МВР76
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 1
Един Чистокръвен Мааннгал и Братчед от Евангелска Петдесятна Църква у Перник много прилича на Братчедо Мо Салах. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен, бивш футболист и настоящ евангелист.
отговор Сигнализирай
3
Бивш от МВР76
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 1
Енцо Франческоли. Бивш уругвайски футболист. Ако не знаете кой е Енцо Франческоли използвайте гугъл. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен, бивш футболист и настоящ евангелист.
отговор Сигнализирай
2
Бивш от МВР76
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 1
У сатаниската платформа тик ток търсете "Sande Sandov" на профилната снимка съм отлево, но имам и други снимки. Да станем "приятели". Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен, бивш футболист и настоящ евангелист.
отговор Сигнализирай
1
Бивш от МВР76
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 1
Харесвам визията на Мо Салах. Прическата и Брадата. Не харесвам неговио Грозен и Увиснал Нос(Типично Цииганска Черта). Нищо чудно може да е Чистокръвен египетски Мааннгал. Чистокръвните Мааннгали са по целио свет,като Еврейте. Аз също съм с брада. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай, бивш футболист и настоящ евангелист.
отговор Сигнализирай
Новини