BGONAIR Live

Мондиал 2026: Лежерна Германия даде победа на Еквадор


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7
еХперт
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 0
Гледах мача и се чудех защо нашият национален отбор не играе като Еквадор. Ама не пред 94-та, а днес и сега. Играха момчетата и напълно си заслужиха победата. Браво на еквадорците.
отговор Сигнализирай
6
Варненец
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 0
Германия? Фюрерът сигурно се обръща в гроба като ги гледа тия, а и като цяло с какво се напълни страната му. Германия беше когато Стоичков и компания играха срещу нея на 10 юли 1994-та година. Тогава всички до един бяха етнически германци...начело с капитана Матеус и...Клинсман, Фьолер, Хелмер, Бухвалд, Хеслер....вратарят Бодо Илгнер....Борис Касабов след гола на Стоичков "Ето, че и Бодо Илгнер бе принуден да капитулира"...не се забравят тези думи от една детска душа.
отговор Сигнализирай
5
Гост
преди 2 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
До: Бивш от МВР76Търсят трима души един поп и двама гробари.
отговор Сигнализирай
4
Бивш от МВР76
преди 3 часа
Харесвам 0 Не харесвам 1
У сатаниската платформа тик ток търсете "Sande Sandov"(от тик ток може да ме намерите) на профилната снимка съм отлево, но имам и други снимки. Да станем "приятели". Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.
отговор Сигнализирай
3
Бивш от МВР76
преди 3 часа
Харесвам 0 Не харесвам 1
Бившио Немски Футболист Щефан Ефенберг е Брутален Шваб. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай, бивш футболист и настоящ евангелист.
отговор Сигнализирай
2
Бивш от МВР76
преди 3 часа
Харесвам 0 Не харесвам 1
У сатаниската платформа тик ток търсете "Sande Sandov"(от тик ток може да ме намерите) на профилната снимка съм отлево, но имам и други снимки. Да станем "приятели". Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай и настоящ евангелист.
отговор Сигнализирай
1
Бивш от МВР76
преди 3 часа
Харесвам 1 Не харесвам 1
Кви "шваби" , че колко са от гнусните негроидни. МАРИО БАСЛЕР Е ШВАБ С ГЛАВНА БУКВА. Поздрави от Сашко от Перник. Бивш граничен полицай, бивш футболист и настоящ евангелист.
отговор Сигнализирай
Новини