След късна драма: ЦСКА обърна Славия за първи успех

Eвандро герой с два гола за успеха с 2:1
Обновена: 29 юли 2019 09:21 | 29 юли 2019 09:18, Красимир Ангелов
14
Снимка: Булфото

ЦСКА сътвори късен пълен обрат и победи Славия с 2:1 в двубой от третия кръг на efbet Лига, състоял се на стадион "Славия".

"Белите" откриха резултата в 60-ата минута чрез Янис Карабельов, но малко след това на терена се появи Евандро, който стана герой в мача.

Футболистът на "червените" изравни резултата двайсетина минути преди края, а в 87-ата минута ново негово попадение донесе трите точки на ЦСКА.

Така воденият от Люпко Петрович отбор записа първа победа през новия сезон и заема седмо място с актив от четири точки. Славия е десети с три пункта.