Безработният Роналдо поведе Португалия към победа

Мореплавателите надвиха трудно Гана в първия си двубой в Катар
Обновена: 24 ное 2022 20:03 | 24 ное 2022 20:03, Александър Попов
36
Снимка: БГНЕС/EPA

Португалия победи трудно Гана с 3:2 в първия си мач на Световното първенство в Катар. Един от фаворитите за трофея владееше инициативата на “Стадион 974” в Доха, но африканците поддържаха интригата.

Безработният в момента Кристиано Роналдо даде аванс на тима си в 65-та минута от дузпа, реализирайки на рекордно пето световно първенство.

Африканците изравниха чрез Андре Аю (73), но “мореплавателите” направиха достатъчно, за да стигнат до успеха след голове на Жоао Феликс (78) и Рафаел Леао (80). В предпоследната минута на редовното време Осман Букари даде нови надежди на “черните звезди”.

В последната минута глупост на вратаря Диого Коща едва не коства победата на Португалия.

Анонимен преди 1 седмица
Да отива да попълва формуляра и да получи картончето на безработник!

7

Ритнитопковец с празна кратуна и пълен джоб !
21
2

4

Щерю преди 1 седмица
Безработицата ражда победи и революции...
20
3

6

Хм.... преди 1 седмица
Лошото е че ще пропусне следващия мач.Тогава му е денят за подпис в бюрото по труда.
19
1

10

Разбирача преди 1 седмица
Португалия едва,ли ще е бъде фактор на първенството.
18
4

8

Много фенове на джуджето във форума?!? Видя се добре колко може. Освен една измислена Копа нищо друго за толкова години с нац отбор. Златните топки, който му подаряваха бяха в замяна на неговите, които се изтъркват като тича по терена.
17
5

12

A, сига,бе ! преди 1 седмица
Докога ще подаряват дузпи на гелосания тарикат от Португалия ??? А стига подаръци ! Повечето португалци изнесоха балетен спектакъл , като през 15 секунди падаха артистично и с изкривени физиономии ,сякаш са им счупили краката. Обаче веднага след свирката на съдията скачаха като зайци и не можеш да ги спреш ! Този съдия е за светкавично изгонване ! Нямаше дузпа !!!
16
2

13

като мръсно коте го изхвърлиха от Ман Ю, той си мисли че още е важна клечка, но в големия футбол вече е пенсионер. Да прекратява и да си харчи милиардите на спокойствие.
15
5

10

Тук пишат някакви пишлемета дето не знаят какво е засада и тъч тръгнали да коментират футболсит който е вкарал най много голове на ЕП и единственият вкарал в пет поредни СП и най много в ШЛ. Единствен в най големите футболни форуми. Всеки може да направи два-три силни мача или 3-4 силни поредни години. Човека играе на СП вече 20 години и има 200 мача за Португалия и е вакарал най-много голове на национално ниво. На 37 г. е машина и ще надбяха всички *** на 20 г. които драскат тука небивалици.