Славия победи с 1:0 Берое в Стара Загора

Единственото попадение бе дело на Галин Иванов
15 апр 2023 16:16, Анисия Иванова
1

Славия победи с 1:0 като гост Берое в Стара Загора в мач от 26-ия кръг на българската футболна Първа лига. Единственото попадение в мача бе дело на Галин Иванов още във 2-ата минута. Така футболистите, водени от Златомир Загорчич, събраха актив от 41 точки, но остават на 7-мо място, като изостават на 1 от Черно море.

Още във 2-ата минута Емил Стоев отправи удар с пета, който бе спасен от Караджов, но при добавката рожденикът Галин Иванов изведе Славия напред в резултата.

В 17-ата минута Кристиан Добрев бе изведен от Галин Иванов, но шутът му бе отразен от вратаря на Берое Иван Караджов.

В последната минута на първата част Ахмед Ахмедов прати топката в мрежата на домакините, но след справка с ВАР бе отсъдена засада, съобщи БТА.

Няколко минути след почивката Галин Иванов направи отличен пробив, но ударът му бе блокиран. В 75-ата минута бе последното интересно положение в мача. Отново Галин Иванов изведе Тони Тасев в чиста позиция, но той бе надигран от Караджов.