3 мар 2024 17:20, Стела Стоянова
11
Снимка БГНЕС

ЦСКА разби Берое без проблеми с 3:0 в среща от 23-ия кръг на Първа лига.

"Червените" си решиха мача през първото полувреме, в което имаха смазващо предимство (10:1 удара, от които 5:0 точни и 60% притежание на топката).

Станислав Шопов откри резултата още в третата минута, а половин час по-късно Матиас Фаетон удвои след асистенция на Шопов. Между двете попадения за ЦСКА гостите останаха с човек по-малко заради директния червен картон на Франко Рамос Минго.

Берое преди 1 месец
Оставка! Банана да си взематиносите и да се маха. Това не е моят Берое, отбор без нито един българин. По добре в Б група с българи отколкото борещи се за оставане посредствени легионери. Вън от Берое църррвули!
9
1

2

12т. разлика преди 1 месец
Лудогорец са с 12 точки пред ЦСКА - сега са 3 точки с мач по-малко тоест + още 3. Като добавим двата директни двубоя които ще имат през пролетта и това че ЦСКА не е печелил точка срещу пряк конкурент през този сезон станаха още 2х3, 6 точки. Излиза че ЦСКА има да наваксва 12 токи.
8
0

0

Анонимен преди 1 месец
до 7 Леко да те поправя. Лудогорец има 3 точки повече от ЦСКА, но е с мач по-малко. Ще станат 6 точки разлика ако бият в отложения мач. Не знам срещу кого е иначе.
7
1

2

Стелче, аре ако обичаш да махнеш подзаглавието? К'во ще кажеш? Чорбата е на 3 точки след Лудогорец, а ако Лудогорец бие другата чорба след 45 минути ще дръпне с 6 точки на Чорбата мааа!