Реал Мадрид разби мексиканци в Мароко

Шампионът на Европа се класира за финала на световното клубно първенство
Обновена: 17 дек 2014 14:12 | 17 дек 2014 09:52, Красимир Ангелов
2

Реал Мадрид разгроми с 4:0 мексиканския Крус Азул и се класира за финала на световното клубно първенство в Мароко.

"Белите" имаха пълно преимущество през целия мач и в нито един момент не оставиха съмнение в успеха си. Серхио Рамос откри резултата в началото на мача с гол с глава след центриране от фаул. След това Карим Бензема удвои след добра асистенция на Даниел Карвахал.

Веднага след почивката Кристиано Роналдо асистира за третия гол на Гарет Бейл, а в 72-та минута португалецът подаде и за четвъртото попадение, дело на Иско.

Също както и през уикенда срещу Алмерия, Икер Касияс даде своя принос във важен момент, защото при резултат 2:0 спаси дузпа на съперника.

Така Реал ще играе на финала на турнира в събота от 21.30. Съперникът ще бъде излъчен тази вечер в другия полуфинал между Сан Лоренсо и Оукланд.