Ливърпул надделя над Съндърланд

Единствения гол в мача вкара Лазар Маркович в началото на второто полувреме
10 яну 2015 18:01, Елка Василева
1

Ливърпул чукна с 1:0 Съндърланд на стадион "Стейдиъм ъф Лайт" и вече е само на четири точки от Топ 4 преди останалите мачове от кръга.

Единственото попадение в срещата заби Лазар Маркович в началото на първото полувреме.

Така мърсисайдци продължиха успешната си серия срещу Съндърланд, като в последните 11 мача между двата отбора те имат шест победи, четири равенства и само една загуба.

Иначе Ливърпул доминираше в този двубой, създаде повече чисти голови положения, заби едно попадение и заслужено си взе трите точки.

Домакините от своя страна не си повярваха, че могат да спечелят нещо от този мач, а трябва да се отбележи, че те играха почти цяло второ полувреме в намален състав, след като червен картон получи Лиъм Бридкът. Така Ливърпул взе победата и се доближи до Топ 4.