"Червените дяволи" измъкнаха точка в Москва

Антони и Антонио спасиха Манчестър Юнайтед
Обновена: 22 окт 2015 07:54 | 22 окт 2015 07:39, Веселина Йорданова
4

ЦСКА Москва и Манчестър Юнайтед завършиха 1:1 в неособено привлекателен мач от група "В" на Шампионската лига, игран на стадион "Арена Химки".

Четвърт час след началото вратарят на гостуващия тим Давид Де Хеа спаси битата от Ерьоменко дузпа, но Сейду Думбия се оказа най-находчив и направи успешна добавка.

Дълго време англичаните нямаха ясна идея какво правят по терена, но в средата на второто полувреме изравниха чрез Антони Марсиал, който вкара от десетина метра с глава след центриране на Антонио Валенсия.

Така двата отбора събраха по четири точки и делят второто място. Лидер е Волфсбург с шест пункта, а ПСВ Айндховен е на дъното с три точки.