Лудогорец победи в Черна гора, вече мисли за Цървена звезда

''Орлите'' надвиха Младост, продължават в ШЛ след общ резултат от 5-0
20 юли 2016 08:02, Елка Василева
9
Снимка: архив, Булфото

Лудогорец успя да се класира за третия квалификационен кръг на Шампионската лига, след като надви черногорския Младост с 3:0 в реванша.

Така с общ резултат от двата мача 5:0 ''орлите'' от Разград елиминираха своя противник и то без никакви проблеми.

Резултатът можеше да бъде и още по-убедителен, ако Моци не бе пропилял дузпата през първото полувреме.

Лукоки за пореден път затвърди впечатленията, че се намира в страхотна форма, след като откри резултата в 38-ата минута и оформи крайния такъв в 64-ата минута.

Вандерсон също вкара гол, като го стори в 48-ата минута.

За този мач Георги Дерменджиев бе направил две промени - пусна Минев и Саша в титулярния състав.

Следващият противник на разградчани в турнира е сръбският шампион Цървена звезда, който се измъчи срещу малтийците от Валета.