BGONAIR Live

Полицаите искат по-големи заплати и социални придобивки


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

175
стрезов
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
На този ден едно време се празнуваше Октмврийската революция. Всички протести са дирижирани от ***.
отговор Сигнализирай
174
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
интересно тези от КАТ дали и те ще стачкуват?
отговор Сигнализирай
173
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Ако броя на полицаите се съкрати двойно, заплатите им ще се увеличат също двойно... Без това имаме доста полицаи, а повечето не са се скъсали от работа...
отговор Сигнализирай
172
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
бг полицай=бг търгаш
отговор Сигнализирай
171
Dios
преди 15 години
Харесвам 15 Не харесвам 1
АЗ бих направил един тест на полицаите ... който пробяга 100 м. под 14 сек. , който успее да пробяга 1000 м. без да спира да почива, който се набере 10 пъти на висилка, и който се завърти 5 пъти намясто и след това направи 10 крачки в права линия,... бих му увеличил заплатата, за сметка на останалите...
отговор Сигнализирай
170
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
161,говориш митове и легенди,недей така,някой ще те прочете и ще тръгне да по дава документи за работа- е те тогава да му паднеш за подвеждаща информация.Работни места в РПУ на МВР има обявени,ама кой е луд да работи в полицията-трябва да си много отчаян и без переспектива,за да започнеш там работа.
отговор Сигнализирай
169
nabludatel
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Ами съда като е корумпиран какво от това че полицаите земат заплатки по 2000 лева е и нали те не ги съдят отделно полицаите от БОП,ДАНС Икономическа земат по 800 начална заплата а за наркотрафика той е полицейски бизнес отпреди десети ноември каналите са създадни от дмитрий станишев ако не знаеш за справка има литература нали бойковите хора разтуриха гражданска защита полицията е болна отвътре защото ачело стоят зависими от миналото и пороците си хора както и съд и прокуратура
отговор Сигнализирай
168
Dino
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Такова ще е винаги дереджето им, докато едни в тая система са ангажирани с конкретна работа и труд, а други административни тунеядци лежат на гърба на данъкоплатеца.
отговор Сигнализирай
167
topcho
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
112,ПОЖАРНА,ПАСПОРТНА,МИГРАЦИЯ,ГРАНИЧНА,МВР БОЛНИЦА,УЧЕБНИ ЗВЕНА... ПЪТНА ПОЛИЦИЯ VSICHKITE EDIN OTBOR LAPACHI..NA GARBA NA NARODA..SOCIALMNI PRIDOBIVKI ,20 ZAPLATI,RANNO PENSIONIRANE,ZA KAKVO ZA DA LUPIAT SEMKI PO CIAL DEN..LI??? sAGLASEN SAM DA IMA RANNO PENSIONIRANE NO SAMO ZA VISOKO RISKOVI I TEZHKI ZVENA ,KATO SPEC OTRIADI NAPRIMER..ZA OSTANALITE PAZACHI,NE!!!
отговор Сигнализирай
166
SG
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Естествено, че основните им искания са за повече пари (дали са заплати, или бонуси, или маскирани като купони за храна и тем подобни хватки - пак се опитват да измамят обществото, че искали по-добри условия за "труд"). А искането им за 'втора работа' е направо цинично!
отговор Сигнализирай
Новини