BGONAIR Live

Полицаите искат по-големи заплати и социални придобивки


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

195
Намалете
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
си администрацията и ще има пари за всичко което искате!!! Не може 1,5 мил. хора работещи в частния сектор да хрантутят 500 хил. от държавния сектор. И да сте с привилегии които отдавна бизнеса премахна на своите работници. Плащайте си данъците, осигуровките, паркингите и т.н. за да видите как живее един работник от частния сектор.
отговор Сигнализирай
194
Не КАТ !
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 4
Първата гяволия е , че въпреки двете ти висши образования явно е трябвало да учиш нещо друго ! Втората гяволия е , че два пъти завършваш нещо , което ти е излишно и не ти носи никакви доходи / щом се задоволяваш с 850 лв./ -изводите си ги направи сам! Третата е , че ствоите 25 г.стаж си поне на 45-47 г.което автоматично те прави негоден за участие , в каквито и да е гяволии ! Четвърто , това ВОС 113 , какво означава , да не си бил кандидат за трети я космонавт на България ?
отговор Сигнализирай
193
Стоилов
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
абе ще ви поздравя аз вас
отговор Сигнализирай
192
Стоилов
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
това е поздрава за Бг полицаите
отговор Сигнализирай
191
...
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
Абе момче,ти като си граничен полицай какво правиш по цял ден бре,да не би да обикаляш полосата по 8 часа а? Аз също бях там,така че не ми ги разправяй че се скъсваш от работа.Не всички ги осигуряват на 200 лв. момче,мен ме осигуряват на 120-на 4 часов договор съм.Такава е политиката не на фирмата,а на *** държава.Що никой не дойде да провери,как се работи по 4 часа във добре развиваща се фирма.Защото имат интерес да не идват,нали им плащат за да не идват.А ти,кво правиш,няма граница вече..
отговор Сигнализирай
190
Илия
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
Драги ми Цоньо , / много интелегентно име / коя Конституция си чел и кой точно член бе, Коньо тоест Цоньо ? Ако се съди по името ти и по елементарните правописни грешки , които допускаш , започвам да се съмнявам в копетентността ти и правото ти да коментираш подобни предстоящи събития ! Ако се чувстваш подготвен кандидатствай за работа в МВР и след евентуалното ти приемане можем да поговорим пак !
отговор Сигнализирай
189
Стоилов
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 3
Поздравявам всички родни полицаи. vbox7/play:99fe7af2
отговор Сигнализирай
188
Неизвестна до 181
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Как бе миличък ти го написаха и то точно на Тракия! Моли се и в 8-ми клас синът ти все така да пише!
отговор Сигнализирай
187
Червената помия
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
Приятел, А когато протестираха учители, доктори, фермери ,когато пред народното събрание биха колегите ти невинните си родители, така ли мисли, или гледаше да не изпаднеш случайно от каручката?Добре, да речем, дават 3 пъти повече частниците.3Х240=720лева.Пак взимат по малко работещите от тебе.А не забравяш ли осигуровките, които плаща частника?А данъци, а лицензи, винетки, застраховки?Да се разменим?Аз ще нося калашника по горите както съм го носил на времето, за 1000 лева заплата и придобивки.
отговор Сигнализирай
186
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 4
цялата омраза е насочена предимно към униформените полицаиа исканията иддват предимно от цивилните такива, защото всики там работят със собствени компютри и принтери, дори хартията сами си купуват, а писмената работа в полицията е ЧУДОВИЩНА ..за една справка, която може да се напрваи по телефон, се парща писмо в три екземпляра и се чака отговор две-три седмици ...
отговор Сигнализирай
Новини