BGONAIR Live

Полицаите искат по-големи заплати и социални придобивки


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

205
Българин
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 5
Господа полицаи,Свършете някаква работа и тогава искайте при.Вие се криете като мишки по ъглите и чакате да ви мине работния дян.Погледнете опашките за подмяна на паспорти и шофьорски книжки..Погледнете престъпленията по селата и малките градчета.На много места сте се сраснали с престъпния контингент.Всички сте корумпирани до мозъка на костите.Погледнете колко ви е административно управленският персонал.Там всички са роднини , приятели или любовници.
отговор Сигнализирай
204
буба
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 9
И аз искам отговор от полицията - защо 20 години нищо не правихте по селата и оставихте *** да беснеят като еничари??? Защо бе, мамка ви? Страх ви е , както и искате на меко и топло при жената...ем, за толкова работа, и тия пари са ви много. точка.
отговор Сигнализирай
203
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
ne se obajdai tam be TALIBAN
отговор Сигнализирай
202
анонимен
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
до Червеното помия:А защо не кажеш,г-н Червена помия(много добре си се оприличил)колко взима един старшина във вашето военно министерство и с какво си допринесал за обществото с твоите няколко образования.Или го пазите в тайна,че един старшина взима 1200лв старшина взима.
отговор Сигнализирай
201
Не КАТ !
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
А ти не се ли сещаш , че не всички щатове , където и да е са за висшисти ? Щом делиш хората според образованието , май нарушаваш и Конституцията ! За ВОС 113 едва ли се иска нещо повече от средно , особено за тези със средна мощност ! Така , че да си началник на един шофьор и един помощник не е , кой знае какво !Най-добре е човек да не се изказва неподготвен по въпроси , чиито отговори едва ли ще научи , освен ако не е бил вътре в нещата !За това трябва да се внимава !
отговор Сигнализирай
200
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
Ако са заслужили аз лично нямам нищо против, но определено не са! Ето пример - Скоро Построиха нова сграда на 2-ро РПУ в София. Вече изглежда като Мол. В същото време имаше репортаж - Код криминално, където се показваше как в градинката непосредствено до това РПУ процъфтява проституцията и наркоразпостранението. Началникът на РПУ-ро се държеше все едно пада от Марс. И камо ли не тяхната работа е само да взимат заплати, но не и да вършат работа. Е докато е такова положението не заслужават екстри!
отговор Сигнализирай
199
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Ами защо не си си направил сметката , когато си се захванас твоя " работещ " бизнес ? Нали знаеш приказката , че когато *** гълтала нещо първо си го мерела на ***-дали ще мине оттам!Изглежда , че ти си си правил други сметки ! За това си карай бизнеса и продължавай да го разработваш ! Жалко , че няма начин да се говори с някой от твоите работници /ако въобще това е така /, за да чуеш и тяхното мнение ! Предполагам , че колкото си "ефективен" в бизнеса , толкова ще си и другаде !
отговор Сигнализирай
198
DEEP
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 4
Мисля че исканията на полицаите са неоснователни към момента.Когато озаконят боят,като основно средство в борбата с престъпноста и безредиците и най вече като започнат да го прилагат масово,тогава исканията им, ще бъдат считани за уместни....
отговор Сигнализирай
197
Принцип
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 5
Някой много правилно е казал,че човек е толкова голям,колкото са големи мечтите му . Щом твоите са за безплатна манжа / въпреки ,че такава няма /, високи заплати -около 800 лв.!!! - обувки и облекло /униформени / -в най добрия случай 3-то качество , реална възможност да вършиш част от служ. си задължения с лични средства , да бъдеш вечно и винаги на разположение ,да нямаш прово на доп.работа и да декларираш всяка стотинка извън трудовите ти правоотношения , явно си някой неудачник в живота .
отговор Сигнализирай
196
Червената помия
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 4
Приятел, нали схващаш иронията в писането ми?Благодарение на образованието ми не съм умрял от глад до сега, а и парите смея да кажа ми стигат за семейството.Въпроса е, че хора едвам изкарали средно се натискат за още заплати и привилегии, каквито и хора с висше трудно намират.ВОС113 значи военно-отчетна специалност , а 113 значи-началник радиостанция средна мощност.Ако си служил , знаеш за какво става дума.И ние сме виждали и служба, и дежурства, и държавна работа, и частен бизнес,но не ревем...
отговор Сигнализирай
Новини