BGONAIR Live

Полицаите искат по-големи заплати и социални придобивки


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

185
...
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 4
Само се оплакват тия хрантутници.Какво искат сега.Взимат си прилични заплати,спят по патрулките или в някое кафе,не плащат осигуровки,не си купуват дрехи и обувки за работа,имат специални планове за разговори с всички оператори,теглят кредити с минимална лихва,когато са в нарушения с колата и веднага вадят служебната карта с думите "К'во стаа,колега?" Нека да се сменя с някой от тях за 7 дни само,той да хвърля по 15 тона на ден за 120 лв. на седмица,да си плаща всичко от тия 120 лв. а аз ще спя.
отговор Сигнализирай
184
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Видяхме на какво са способни червените комуноиди. 1.Окрадоха народа и после раздадоха червени куфарчета все едно да те притисне някой и да ти източи кръвта.Разграбване на държавно имущество, чрез РМД-та, масова и касова приватизация.Създаване на уж демократични партии, като СДС и ДПС и двете се ръководят от бивши агенти на ДС и водят такава политика, че да отвратят хората от демокрацията и пак да искат БКП. 2.Създадоха организираната престъпност водена от спортисти ефектът бе двояк първо обираш населението и след това същото това население започва да си спомня с умиление за спокойните години при социализма и да иска неговото връщане. 3.Продадоха хранителните запаси на страната и оставиха народа гладен, като че ли държавата е претърпяла 3 поредни години суша.Въведоха купонна система характерна за военно временни условия значи ние сме били във военни условия. 4.Създадоха изкуствена хипер инфлация и обезцениха парите на НАРОДА пладнешки узаконен грабеж. 5.Финансови пирамиди пак грабеж, щото НАРОДА явно не помни, че вече са го грабили. 6.Втора финансова криза по времето на Виденов както и предишната криза при Луканов всички държави в света са в цветущо положение, но в България все едно, че идва края на света. 7.Контрабанда на горива и стоки по време на югоембаргото и пълнене на червените каси. 8.Безброй поръчкови убийства, отвличания, магистрални грабежи, насилствено подписване на договори за охрана на магазини, а който не иска го чака палеж. 9.Кражба на ДДС над 10 милиарда и еврофондове. 10.Заменки кон за кокошка. 11.ДС докара царя за да го използва, като ракета носител, така че да продължи управлението си тайно.Защо нямаше предизборни СЕКИРИ срещу и всяване на страх от царската партия.Кажи ми Уотсън! 12.Превръщане на МВР в най-голямата детективска агенция за подслушване,проследяване и убийства, както и срастването и с престъпността. 13.вътрешна и международна търговия с наркотици водена на най-високо ниво от министъра на МВР Румен Петков, както и Валентин Петров. 14.нито един държавник от Западна Европа и САЩ не искаше да дойде в България. 15.Водене на мръснишка предизборна кампания срещу главния опонент - клипове със секири и кирки. 16.Създаване на изкуствени партии с цел разконцентриране и объркване на електората, а в крайна сметка партията столетница да обере гласовете прикрито. 17.Заблуждаване на населението, че народът е бил добре при управлението на трайната коалиция то ДРУГАРИ КОМУНИСТИ И ДРУГИТЕ ДЪРЖАВИ БЯХА добре ПО ВРЕМЕ НА ВАШИЯ МАНДАТ, АМА СЕГА И ТЕ НЕ СА.Престанете с вашите измами. 18.Защо сключихте анекси към договорите с ваши фирми и изхарчихте парите в последния момент за да провалите правителството, нали? 19.Защо увеличихте парите на пенсионерите в момента на сдаването на караула- за да ги плаща друг, нали? 20.Назначаване съдии от техните среди за да не бъдат съдени.Съдиите получиха в замяна имоти по морето. 21.Главатарите на престъпността Алексей Петров и Сумиста са приятели на Георги Първанов освободени от съда поради липса на доказателства или поради болест. 22.Задайте въпрос на висш партиец от БСП, дали иска да се върне социализма.Отговорът е не разбира се защото ще трябва да връщат заграбеното.В същото време непрекъснато говорят пред електората си за времето на социализма. Имаше един наркобарон в Латинска Америка на име Ескобар, който построи приюти за най-бедните и им раздаваше безплатно храна. Най-бедните от своя страна пък бяха съгласни да има престъпност, но да бъдат НАХРАНЕНИ. И накрая един въпрос: Има ли бивш полицай и бивша К - - - А?
отговор Сигнализирай
183
алаБала
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 7
Абе стига сте слушали само слухове,че от тях говорите само глупости.От доста години никой не се пенсионира на 45,а колкото до пенсиите ето ти пример:-мой колега се пенсионира с 30 години стаж първа категория(гранични войски,вътрешни войски на мвр,гранична полиция)и пенсията му е 270лв.,за какви 400-500 ми говориш?Само подполковниците и полковниците хващат такива суми при пенсия,но колко са те?
отговор Сигнализирай
182
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 4
Бате, не е нужно да си тренирал,за да изпълниш тези критерии. Стига обаче да не си прекалявал с хапването и да не си отпрал корем. В момента без да тренирам бягам за 12 максимум 13 секунди 100 метра, набирания към 12-13 ...за въртенето на място 5 пъти и тръгването по права линия не знам - не съм го пробвал,но това е тест за кандидати за космонавт,не за полицаи. Това при положение, че човек не тренира, но поддържа средно телесно тегло не е проблем.
отговор Сигнализирай
181
...
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Вижте заглавието,след това първите редове на статията....Полицаите искат по-големи заплати и социални придобивки"Основните ни искания не са за заплати и за промяна на социалните ни придобивки", каза зам.-председателят на *** на Синдикалната федерация на служителите в МВР Галентин ГрозевАз предлагам първо да се разберат помежду си какво искат,и след това да излизат и да протестират.
отговор Сигнализирай
180
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
Тези от BG POLICE 50% са неграмотни скоро ми писаха акт за превишена скорост на магистрала тракия понеже този път отказх да ги почерпя .Черпя две каси бира ако някой успее да ми прочете написаното,синът ми който е първолак пише по добре.
отговор Сигнализирай
179
алаБала
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
Плаща частния сектор грънци!!!Всички ги осигуряват на 200лв.,а взимат по 2-3 пъти повече.Иначе въпреки че съм граничен полицай и аз съм за махане на 20 брутни заплати и да си плащаме осигуровките,но при условие,че ни изравнят заплатите с военните!А не както сега моят началник(главен инспектор с над 20години стаж)да взима колкото старши матрос от ВМС.Иначе съм съгласен,че учители и лекари трябва да взимат най-много ,но това не зависи от нас и не означава,че ние трябва да си траем за проблемите...
отговор Сигнализирай
178
IIIII
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
Господа полицаи това Ви решение е толкова нагло ,че нямам думи!!!Какви социални придобивки още искате,не можем повече да Ви храним,не можем повече да Ви даваме такива големи заплати за средното ВИ образование,не можем вече да Ви даваме по 20 заплати и на 40-45 години да излзизате с по 400-500 лв.пенсия РАЗБЕРЕТЕ,АКО ВИ Е ТРУДНО....НАПУСНЕТЕ ЖЕЛАЕЩИ ИМА И ТО МНОГО!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
177
Червената помия
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
прод.на 177.И към останалите полицаи и техни роднини-Хайде да се разменим?Ако Ви е страх че ще напуснете-елате да се разменим-давам Ви в замяна на място в полицията 15 години разработван и работещ бизнес.Но има една подробност-осигуровките, данъците и всички други разходи си плащате от това, което евентуално изработите.Съгласни има ли?
отговор Сигнализирай
176
Червената помия
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
148, приятел, явно си вътрешен, научи ме на някоя дяволия!Майната им на двете ми висши образования,майната и на ВОС 113,майната му на 25 години стаж!Искам да съм полицай, да получамвам чисто 850 лева, да не знам какво е 10-то число на месеца, за внасяне на осигуровки, да не знам какво е данък,ДДС,Да изляза за пръв път от 15 години в отпуск 40 дена,да ми плаща друг телефона и да ме облича.В крайна сметка-може и оръжейник да стана, или да снимам за документи на гише в паспортното?Как да стане?
отговор Сигнализирай
Новини