BGONAIR Live

Полицаите искат по-големи заплати и социални придобивки


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

225
Оппаааа
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
Само не нареждай полицаите до лекарите и учителите. Нищо, ама абсолютно нищо общо няма !
отговор Сигнализирай
224
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 6
Полицай стажат най-големите престъпници и ***.
отговор Сигнализирай
223
алаБала
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
...на които свалям шапка,че така успешно чрез медиите успяват да ви карат да мразите различни професии-дали учители,дали военни,дали лекари и т.н.
отговор Сигнализирай
222
Ицо
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 4
ами как няма д искат бе, *** ТАКИВА..който не е в системата, той не е наясно за какво става на въпрос.. аз лично съм в системата на отбраната(ВВС) и тук е същата работа - с една дума: ПАРОДИЯ..цялата ни държава е такава нещастна.пак който може и има смелостта да иска, искайте и вие..***
отговор Сигнализирай
221
алаБала
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 3
Добре силно пресечен терен се води(Странджа планина)и са точно 46 км. преход дадени в два наряда при 24ч. смяна.Съжалявам,че не може да се преснема служебна документация за да докажа чрез излъчваните маршрути та да може да запуша устата и на г-н "планинаря" писал по-горе,но всъщност за какво да се обяснявам като знам ,че българина по закон си е "Тома неверни".Приятна вечер ви желая,продължавайте да ни плюете и мразите,плюйте се и помежду си кой червен,кой син за радост на управляващите,на кои...
отговор Сигнализирай
220
Спокоен
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 4
Не мога да разбера къде е проблема ? Част от полицаите искат по високи заплати и повече придобивки. По голяма част от обществото /тези които плащат/ не е склонно да ги даде. Няма съгласие. Полицаите напускат, на тяхно място се назначават хора които са съгласни с условията и точка. Цял ден се дъвче едно и също нещо. А всъщност, проблем просто няма.
отговор Сигнализирай
219
Кирил Софийски
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 6
А друго нещо ,не искат ли ?!?!?!Колкото тях ги интересува ,че ние не ги искаме,толкова и нас ни интересува те пък какво искат! Правилното решение е да останат двеста хиляди читави полицаи на които да се дигнат заплатите в пъти ,но и резултатите от работата им да станат видими. Сега просто четирдесет хиляди плужека ги хрантутим ,без да имаме каквато и да е полза от тях!
отговор Сигнализирай
218
Планинар
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Какво правил ?! 50 км ? Планински терен ? Може - ама за седмица.
отговор Сигнализирай
217
СУПЕР ИДЕЯ
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
ПОДКРЕПЯМ !!! НЕКА ЕФЕКТИВНО ДА ПРОТЕСТИРАТ УШЕВИТЕ ПРАСЕТА. БЪЛГАРИЯ ЩЕ СТАНЕ ДОСТА ПО СПОКОЙНО МЯСТО !!!
отговор Сигнализирай
216
palj4o
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 3
bravo na nomer 214,to4no taka se pravi,ne da im mal4ite i te da si pravjt kakvoto si znasjt,nikoi da ni vi 4uva,stava ve4e kolko godini.
отговор Сигнализирай
Новини