BGONAIR Live

Заливат АЕЦ "Фукушима" с вода и по въздуха


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

66
мАке
преди 15 години
Харесвам 34 Не харесвам 1
ДО 56 - ТИ ***!Като не се чувстваш българин, мразиш българите и България какво правиш тук бе??? Защо пишеш на нашия език? Хващай куфарите и отивай там, от където си дошъл! *** проста!!! Аз съм българин и се гордея с това, нищо, че голяма част от сънародниците ми са овце и търпят лъжите на управниците! България над всичко!!!!
отговор Сигнализирай
65
до 65
преди 15 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
Достоен си засъзжаление дори само поради факта, че мразиш. Ти си болен - умиращ човек.Умразата е по - страшна и саморазрушителна от радицията
отговор Сигнализирай
64
Двама трима
преди 15 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
ДО 65 Абе льоьло, като мразиш България, не се излагай по български сайтове.
отговор Сигнализирай
63
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Откраднали са ти парите защото толкова мозък си имал в главата.
отговор Сигнализирай
62
до 61
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 9
Аз нямам нито един кредит до сега. Просто виждам какво правят масово българите.
отговор Сигнализирай
61
не е раздуто
преди 15 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
Доколкото разбрах ако на тия реактори не се пусне ток да заработят системите за охлаждане спасение няма. Тия системи са частично повредени от цунамито и взривовете и трябва да се ремонтират на място в условия на чудувищни нива на радиация. От герои , които да спасят страната за своя сметка. Това с хеликоптерите е печелене на някой и друг час или ден.
отговор Сигнализирай
60
до 60
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 3
да, един тон е, само че като го пуснеш този тон от въздуха се превръща в капки дъжд :)
отговор Сигнализирай
59
олеле
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Хубаво е, че можем да се надяваме-лошото е,че това няма да промени факта на разпад в реакторите... Помислете малко - ядрена реакция в напълно изтърбушена опаковка...какво следва? и какво като са японци- пожарникарски подход срещу атомна бомба.....БУУУУМ....
отговор Сигнализирай
58
до 56
преди 15 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
*** и неудачници като теб теглят кредити от банките за да си купят телевизор и да отидат на море приятелю...
отговор Сигнализирай
57
jj
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
1 куб. м. вода е 1 тон... Не ми се мисли какво ще стане при падането му.А и оловото е отхвърлено като мярка още при Чернобил, когато се изпарява и предизвиква огромно замърсяване и до сега.
отговор Сигнализирай
Новини