IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Носталгията се оказа ключ към щастието


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

9
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Защо не съм щастлив?
отговор Сигнализирай
8
8-ия ден
преди 15 години
Харесвам 15 Не харесвам 1
Някакви учени установили, че хората с носталгично отношение към миналото са много по-щастливи в живота ...освен това установили, че екстровертните личности са по-щастливи от живота, защото са склонни да гледат позитивно и носталгично на миналото си....И аз би трябвало да съм щастлив, изпитвам носталгия за времето преди "демократичните" промени и чалгата........по здравеопавзането......по театрите и оперните постановки.....хубавите преводни книги.......хубавите френски и други не-екшън филми.....по истинските кремвирши........по чистия ми град и измитите улици....по безопасните нощни разходки в Морската и къпането в чистото море на пълнолуние......дори по милиционерите, за които имаше безброй вицове наистина супер тъпички си бяха....един ден ме спря един такъв и ми поиска студентската книжка /минах на червено/ - та да видел каква оценка имам за поведение- в студентска книжка !Смях....изпитвам носталгия и по времето, когато бях на 20 години.....
отговор Сигнализирай
7
откривател
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
С учени и без учени - все тая
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 25 Не харесвам 0
Колко ми беше гот едно време и сега - също!
отговор Сигнализирай
5
щастлив ли съм ?
преди 15 години
Харесвам 27 Не харесвам 2
А аз установих че съм носталгично настроен по онези времена когато тия псевдо учени си седеха мирно и се не обаждаха по повод и без повод !
отговор Сигнализирай
4
заман
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Зависи какви са ти били преживяванията!Това изобщо не е така миналото си е минало сега е настоящото и хората живеят в него без работа проблеми труден живот достатъчно основание да си притеснен за това и онова. Това е реалността но да върнеш човес преди 10 години или 15 това абсурдно и опасно. Губене на време и промиване на мозъка. Останалите проучвание и подобни неща са .... излишни. Със здраве. Можете още 20 години да дъвчете едно и също нещо. Вярно дойде ми и не мене до тука!ЗАМАН!
отговор Сигнализирай
3
Софиянец
преди 15 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
Та не са емигрирали "британските учени" в САЩ?
отговор Сигнализирай
2
kurentzo lapas
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
ми аз съм си невротик,ко да направя...
отговор Сигнализирай
1
аман
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 6
Новини