BGONAIR Live

Урсула: Европа има всичко необходимо, за да се освободи от зависимостта от Русия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

110
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 19 Не харесвам 2
хаха че тоя Алиев е партия на Путин, постоянно са заедно и Газпром участва в добива на азерския газ
отговор Сигнализирай
109
Асан
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
108
Неутрален
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
...и се набутахте в още по-голяма зависимост от Обора. Мани другото, ми и три пъти по-скъпо! Далавера, а?
отговор Сигнализирай
107
УРСУЛА
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 5
ДОБРЕ ЧЕ БЕШЕ КИРО ДА ВРЪТНЕ КРАНА ПРЕДИ МЕСЕЦ, ЦЯЛА ЕВРОПА МУ СЕ ВЪЗХИТИ АЛАНГРО!
отговор Сигнализирай
106
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 27 Не харесвам 2
Европа умира,заради тези лаладжии!!!
отговор Сигнализирай
105
Нострадамус младши
преди 3 години
Харесвам 24 Не харесвам 1
Са , че познам к'во дири танте Урсула у BG-то .....Дошла е на баня бре , у новата баня на Баце .......Ти я не знаят ли , че газта на азерите е на Газпром ????? Смешници баце , само смешници ....
отговор Сигнализирай
104
ПроСоТо
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
...и си продължават с пробитата мантра за "зависимостта от руския газ" и това си е!?...Как не усещат "великите европейци",че с такива лозунги само показват колко са зле ?!..Русия не ги е заплашила:-"Или купувайте от нас газ,или натискаме червеното копче!"...Хората предлагат !..Въпрос на бизнис !..ОПРЕДЕЛЕНО е ДОБРЕ да имаме избор,но далаверите им нямат нищо общо с правилата на търговията !...Основата на всичко е "*** ЕС!"..Сега "От девет дерета петрол ще докарат",само и само да съдействат за "фа
отговор Сигнализирай
103
анонимен келеш
преди 3 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
Добрутро:)Отварям си един Хайнекен вместо кафе и от леглото ще гледам Арсенал-Тотнъм,че няма ставане братче:):):)На полувремето пак ще хвърля едно око тук.Ако има нещо интересно от войната пишете,вие ги следите нещата денонощно:):):)
отговор Сигнализирай
102
УРСУЛА
преди 3 години
Харесвам 2 Не харесвам 6
ЦЯЛА ЕВРОПА БЛАГОДАРИ НА БОЙКО! РАДЕВ КЪДЕ СЕ БУТА?
отговор Сигнализирай
101
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Като взиривят тръбата, ще видиш какво имаш. Да не мислиш, че само САЩ могат да взривяват тръби? За това евроатлантически ценности не трябват.
отговор Сигнализирай
Новини