BGONAIR Live

Урсула: Европа има всичко необходимо, за да се освободи от зависимостта от Русия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

100
Ми
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
като имате, ко мяцате толкоз?!
отговор Сигнализирай
99
клм
преди 3 години
Харесвам 0 Не харесвам 3
До USAСУПЕР КИРО Е НОФПрестани да злоупотребяваш с глупостите си!
отговор Сигнализирай
98
.
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Това са глупости на търкалета. Живота от труде става все по-труден. Нищо де, мегдан за разваляне има още.
отговор Сигнализирай
97
ЧАПАЕВ
преди 3 години
Харесвам 0 Не харесвам 5
ЗНАЧИ БЛАГОДАРИ НА БОЙКО ? АКО НЕ Е БИЛ ТОЙ И СЕГА ТЕПЪРВА ПРОЕКТИРАНЕ И СТРОЕЖ - ЧАК СЛЕД 4-5 ТОДИНИ!
отговор Сигнализирай
96
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 1 Не харесвам 4
Газът поветинява, а това е добра новина.
отговор Сигнализирай
95
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Реално има, но го унищожихте и продължавате да го унищожавате със зелената си сделка, а дивите русофоби не осъзнавате, че подкрепят комунисти, които искат всички да са зависими от държавата или в този случай от ЕС
отговор Сигнализирай
94
без газ
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Западна Европа може да остане изобщо без газ тази зима. Тези си правят да точат газ от Азербайджан, и малкокото което получава България азерска газ на високи цени, и без него ще останем.
отговор Сигнализирай
93
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Северен поток 1 и 2 са взривени. В отговор един руски генерал шеф на някаква държавна агенция за сигурност в предаването на Соловьов каза, че терминалите за втеченен газ в Европа са много уязвими за подобни инциденти, а и другите газопроводи.
отговор Сигнализирай
92
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
А това че наскоро Азербайджан нападнаха Арминия и убиха 100 цивилни няма проблем а?Това е демократично убийство!
отговор Сигнализирай
91
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
До бай работник .... точно така - в чували.. защото както е тръгнало еврото да се обезценява, скоро ще взима заплатата си на кубик...
отговор Сигнализирай
Новини