IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Самоубил се е мъжът, хвърлял се под гумите на колите в София


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

39
Исторически парк
преди 7 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 1
при 3 милиона наркомани ще трябва да се построят поне 10 нови лудници
отговор Сигнализирай
38
Константин
преди 7 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 0
На мен друго ми е интересно, как нито една институция не се загрижи малко за този човек, дори в ареста да го приберат за нпколко дни на сигурно място. Да не говорим за МИНИСТЕРСТВО НА ЗДРАВЕОПАЗВАНЕТО. Хем го видяха, че не е добре и се мята под колите. Тия институции не вършат никаква работа и сега 70 процента повишение на заплатите. И да не говорим за кражбите от бюджета.
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 0
В последните години върлува пандемия от лудост. Дали заради синтетиките, дали заради соц.мрежи, дали заради 4-5джи-то или комбинация от много фактори.Не разбирам защо, когато имаше пандемия от Ковид, се разкриваха постоянно нови и нови легла за лечение, а сега няма?
отговор Сигнализирай
36
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 3
Всички ще измрем тук, щото не ни стиска да избягаме. Заедно с нас, ще умре и България. Горд ще съм да не се възпроизведа и да допринеса за края на тази историческа агония.
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 0
Накарали го да си пие хапчетата и само ден след това е бил наясно с липсата на бъдеще за обикновените хора у нас.
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 1
Демокрация = липса на държава. Къде са институциите, къде е гранична полиция, къде е полицията, къде е лечението на болни деца?
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 11
Щом след видео, че някой се хвърля пред колите, държавата не го е предпазила, това е не е родина. Това е място, от което всички трябва да избягаме. Нецивилизовано, изцяло под руско влияние от 100 години, неприятно място.
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 1
Европейска държава! Нямало свободно место? Какво правят нашите политици в НС? Освен да си пълнят джобовете и се карат по между си?
отговор Сигнализирай
31
Oberbayern
преди 7 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 5
В България качества като съпричастност, състрадание са за подигравка. Ако си такъв, ще ти се подиграват и усмиват. Както се смеят на западните общества, че помагали на бежанците. Така, де, къде по-хитро е и се забавлявахте всички, че някакъв ги връзва със свински опашки и рита, както и, че милиционерите ги оставят да измръзнат в планината. Това е болно общество. Там уж няма място за слаби и болни и такива трябва да се оставят да умрат, но всъщност, цялото общество е болно, цялата нация.
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 7
Република Копейкия с нейния лидер хан Копейк Копеев
отговор Сигнализирай
Новини