BGONAIR Live

Терзиев: Кабинетът действа популистки, после пак ще трябва да си играем на спасители


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

20
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 4
Тоя "милионер" за директор на курник нестава, а какво остава да е столичен кмет?!
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 8
И тоя иска да става Президент. Верно Зеления Чорап доста свали летвата ама тоя ли бе? Отивай си комунистче. Нямаш работа в кметството.
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 7
Като ходите пеша, ще пълзите! Слава Прасолини, вашият свински спасител. Всички животни и хора са равни и всички ще ходите на четири крака по улиците. Не ви трябва градски транспорт. Четири крака добро, два крака лошо. Като ходите, ще пълзите по улиците. Хайл Прасолини, свински фюрер! Чалгария на три прасета.
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 1 година
Харесвам 14 Не харесвам 9
Който си ги не може - си го не може! Напуни поста, бре, мишшок
отговор Сигнализирай
16
123
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 1
Еднократно отпуснати милиони, многократни разходи. Веднъж увеличени заплатите, ще трябва да се плащат и догодина по-догодина...... Тогава от къде милиони? Да не говорим, че далеч не са справедливи тези заплати. Сега всички ще ревнат " и ние искаме " и ще са прави.
отговор Сигнализирай
15
А?
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 3
Този на снимката защо гледа като изтърван заек?
отговор Сигнализирай
14
666
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 1
До: Един Българин - "т.к. на 2лв няма кой да се качи..." Леле брат, много скъсан джоб си. А мислех, че гей сте все паралии, като евреите. То си бил чист едал.
отговор Сигнализирай
13
мдаа
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 1
Спасителят може да е само един и това е Борисов, а Пеевски е негов пророк.
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 1 година
Харесвам 14 Не харесвам 10
Аз пък смятам че Ви господин кмете трябва да си подъде те оставката. Стачката на транспорта я отнесохме сега следва с ***.
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 година
Харесвам 15 Не харесвам 13
Прокуратурата няма ли отношение към този фактически "синдикален" терор ?! О, забравих - тя е на ГЕРБ.
отговор Сигнализирай
Новини