BGONAIR Live

Възрастна жена от дома в Ягода: Даваха ми лекарства да умирам


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7
Българ
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 4
Така е в демократична България, при други хора и друга власт, лагера в Белене пак трябва да заработи ;)
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 година
Харесвам 25 Не харесвам 1
А къде са били близките на тези хора през това време? Не са ли се интерасували от тях? не са ли ходили на свиждане? Те имат не по малка вина.
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 1 година
Харесвам 15 Не харесвам 8
Европейки ценности.. направо в Белене.. След 89-та викахте "времето е наше" ето Ви времето.. бай Тошо ще го търсите..
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 1 година
Харесвам 17 Не харесвам 4
Нормални неща за домовете за старци. Само олигофpeн би пратил родителите си в леговището на имотната мафия.
отговор Сигнализирай
3
А управляващите
преди 1 година
Харесвам 28 Не харесвам 3
Какво си мислеха?Че с 300 евро пенсия,възрастните хора ще живеят в "Шератън" ли.Оставка на финансовия и социалния министър.
отговор Сигнализирай
2
Бонго Бонго
преди 1 година
Харесвам 18 Не харесвам 1
Началника ...Съд и затвор за тези майзний муймияри
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 1 година
Харесвам 24 Не харесвам 0
Основната вина е на въпросните " контролни органи", не е ясно с кое са толкова горди - трябвала им е година, за да влязат. И възможността, която са оставили на всеки римлянин с 3 етажа и 10! стаи да работи като къща за гости
отговор Сигнализирай
Новини