BGONAIR Live

Труден сезон по Северното Черноморие, няма кой да работи


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

131
Некои съображения на
преди 1 година
Харесвам 33 Не харесвам 1
Ще е трудно за кого? За тези които няма да им работят? Или на тях - пагоните и партийните книжки? Защото хотелите са техни. Бай Пешо стругаря хотел няма.
отговор Сигнализирай
130
Joko
преди 1 година
Харесвам 32 Не харесвам 1
Тезиоплаквания са "смешен плач" ! Няма кой да ви работи за такива заплати....при това за сезонни договори. Аз съм готов да дойда , но срещу ЧЕТИРИ ХИЛЯДИ ЧИСТО. Говоря свободно , френски , английски и руски. Имам над 30 год. опит заработа с 1ужденци у нас и в чужбина. Имам и управленчески опит. Ръководил съм две чуждестранни фирми По образование и професия съм инженер в областта на Отопление , вентилация , климатизация и нови енергийни източници. Можете да ме ползвате за каквото имате нужда
отговор Сигнализирай
129
Емо
преди 1 година
Харесвам 25 Не харесвам 6
Защо ще внасяме работници? До кога на украинците държавата ще им плаща помощи като бежанци без да си мръднат пръста? По курортите е пълно с украински автомобили. Отделно, до колкото знам, има някаква програма да се субсидират фирми ако наемат чужди работници. На някаква схема ми прилича това.
отговор Сигнализирай
128
Илие
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 6
Защо подяв**те ще внасяме работници? До кога на украинците държавата ще им плаща помощи като бежанци без да си мръднат пръста? По курортите е пълно с украински автомобили. Отделно, до колкото знам, има някаква програма да се субсидират фирми ако наемат чужди работници. На някаква схема ми прилича това.
отговор Сигнализирай
127
Схема
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 8
Защо подяв**те ще внасяме работници? До кога на украинците държавата ще им плаща помощи като бежанци без да си мръднат пръста? По курортите е пълно с украински автомобили. Отделно, до колкото знам, има някаква програма да се субсидират фирми ако наемат чужди работници. На някаква схема ми прилича това.
отговор Сигнализирай
126
анонимен
преди 1 година
Харесвам 28 Не харесвам 0
Докарайте бангладешци от Шекер Махала.
отговор Сигнализирай
125
Реалист
преди 1 година
Харесвам 40 Не харесвам 0
Хем скъпо, хем нямало кой да работи, що така?
отговор Сигнализирай
124
анонимен
преди 1 година
Харесвам 43 Не харесвам 0
докарайте 100 000 бангладешци и готово ,за 30 години унищожихте България и изгнихте младите хора ,съсипахте образованието да ви е............м...........к.ата !
отговор Сигнализирай
123
Вижте
преди 1 година
Харесвам 23 Не харесвам 1
Ако не се справяте, може да предложите хотелите си на държавата, да ги купи, като Царя. И после тя може да ги направи на музей на демократичното изкуство, за да се запазят за бъдещите поколения. Ще сложи по една табела на предпосления соственик да се знае, ако той измисли нещо след време.
отговор Сигнализирай
122
Хейт
преди 1 година
Харесвам 27 Не харесвам 0
Чудесно, радваме се.
отговор Сигнализирай
Новини