IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Денков за руския списък: Путин търси нови врагове


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

10
Кат
преди 1 седмица
Харесвам 6 Не харесвам 13
Русия няма втора тъй терористична на света , така както Иран. Жужето ба въжето и после в мавзолея до Ленин
отговор Сигнализирай
9
paf
преди 1 седмица
Харесвам 12 Не харесвам 6
след 9 септ. у нас не е имало руски солдат, дори за кратко, а сега ги пребройте колко западни наемници си живуркат тука!
отговор Сигнализирай
8
Лена
преди 1 седмица
Харесвам 6 Не харесвам 10
Трябва да е горд,че са го забелязали и са го включили в някакъв списък.Такива не ги забелязвам.
отговор Сигнализирай
7
а бе
преди 1 седмица
Харесвам 8 Не харесвам 15
абе, денков, не чети историята като дявола евангелието, не я докарвай както ти уйдисва, има си историци за това, а не сапунджии като тебе!....значи Вазов, патриарха на литературата ни лъже, като казва - кат русия няма втора, тъй велика на света....
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 7 Не харесвам 16
Денков България втората световна война обявява война и на Сащ и на Англия за това е окупирана от 3 Украйнски фронт или тогава те не били украйнци а били руснаци а сега не били руснаци а били украйнци нали така Денков. Историята я въртиш като верото дето си го измислил май. Я разкажи сега по времето когато е била член на Варшавският договор колко чуждестрани войници са пребивавали постоянно на нашата територия???И колко има сега от Нато???
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 18 Не харесвам 10
Правилно, няма нужда Денков да се занимава с джуджето, при това джуджета-терористи.
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 13 Не харесвам 16
Голям философ вчера почитаха паметта на 282 деца убити от украинците още преди СВО и паметта на горловската мадона в горловка при бомбардировка на пазара убиха 22 човека на 27/07/2014 интернет още пази видеа от последствията
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 15 Не харесвам 15
Мишка умряла
отговор Сигнализирай
2
А12
преди 1 седмица
Харесвам 18 Не харесвам 17
Винаги се намират не много умни хора да вярват на пропагандата промивала им мозъка госини наред. Ей, разберете , че България е била под съветска окупация и се оттърсете от робското мислене . Аман от не много умни навсякъде!
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 20 Не харесвам 20
Не е на мишката работа да се занимава с Путин. Денков, ще ни вкарате във войната от алчнотия. Надявате се да спечелите комисионни от доставка на оръжие или вече прибрахте комисионните и за това сте в този списък. Много други хора говорят против Русия, но не са в списъка. Това категорично показва, че не е за говорене, а за действия.
отговор Сигнализирай
Новини