BGONAIR Live

Тагарев: Русия е заплаха за Европа, България трябва да реагира на “черния списък”


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

21
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 17
русия е една голяма и дълбока черна клоака няма отпушване там.
отговор Сигнализирай
20
въоръжени руски деца
преди 10 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 15
До: 13 анонименКаква заплаха е Европа за русия? Още в детските градини децата маршируват и възхваляват кръволока Агресор путин!
отговор Сигнализирай
19
Оня списък
преди 10 месеца
Харесвам 28 Не харесвам 2
Освен че е в черния списък на КГБ, тагаренко яко го е закъсал. Ако имаше работеща прокуратура и агенция за противодействие на корупцията, той и съпругата му с формичките, щяха много бързо да се превърнат в социално слаби безимотни роми.
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 28 Не харесвам 1
Хахах мишok ти си този в черния списък какво намесваш цяла БГ
отговор Сигнализирай
17
бозо
преди 10 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 1
До: ЧЕРНА РУСИЯ - фичка ти пайчина
отговор Сигнализирай
16
ЧЕРНА РУСИЯ
преди 10 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 31
Черна русия прави черни списъци! Долни руски Фашисти!
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 32 Не харесвам 0
Тагаренко, аз бурно реагирам на списъка. С АПЛОДИСМЕНТИ!
отговор Сигнализирай
14
Човек
преди 10 месеца
Харесвам 40 Не харесвам 2
Тагаренко е украинец не Българин. Блестящ пример на продажния ни елит.
отговор Сигнализирай
13
тома неверни
преди 10 месеца
Харесвам 24 Не харесвам 1
Тоз брадясъл пръч-като Чаушеску...............................
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 31 Не харесвам 5
Този пък какво се изсилва. Мразя сервилни хора. Русия не е заплаха за Европа, но Европа с действията си е заплаха за Русия. Съжалявам но е нормално при положение че всички са се нахвърлили отгоре ти ти най - накрая да реагираш. не можеш да търпиш вечно. не обичам когато някой ми натрапва своята идея за нещата. Нещата никога не са еднозначни, винаги имат две страни. И не мисля че западняшката страна е непременно правилната. Те искат да унищожат Русия. Е добре, тогава какво?
отговор Сигнализирай
Новини