BGONAIR Live

Трима ранени полицаи и трима ранени граждани след снощния протест срещу бюджета


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

39
Anonimen
преди 6 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 9
Абе какво разбират хората от държавен бюджет? Коя руска *** се опитва да клати преди еврото? Пълен смях.
отговор Сигнализирай
38
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 4
Бесилки трябва да се вдигат по площадите, не да се хвърлят бутилки.
отговор Сигнализирай
37
Импотентен
преди 6 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 4
и БезЗъб Протест, който е пр0ст0 Смешен и Жалък с БезПомоща си и няма как дори и лекичко да уплаши Узорпаторите на Властта!
отговор Сигнализирай
36
дедо Йоцо
преди 6 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 3
Гледаме как някакви ПЛАТИЛИ да се докопат до власта се опитват да спрат чрез подчинената им полиция други които са ПЛАТЕНИ от ония които не са успели дори и с плащания да получат власт. От поне две десетилетия в България няма спонтанни народни протести. Всичко е режисирано и платено. Платено протести... платен избирателен вот... Платени пропаганди на разни "експерти" дето са нетърпеливи да ни кажат какво да мислим и какво да говорим...
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 0
Шишомишо му се дръпна говненцето чак в гърлото. Мишата душичка още му държи влага от шамарите в Дубай.
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 1
Кви полицаи, някви брадясали талибани.
отговор Сигнализирай
33
Анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 0
Полицаите вече получават месечни заплати, по-големи от месечните възнаграждения на депутатите и министрите.
отговор Сигнализирай
32
Анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 1
На еничарите им вдигнаха заплатите доволно и сега ще си счупят краката там пред омразния парламент,ако ги потърсиш някъде за помощ няма да ги откриеш,***
отговор Сигнализирай
31
мислете
преди 6 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 7
Всички тези протести са ненужни и вредни.Припомнете си след протести как дойде Иван Костов и съсипа икономическа страната и я превърна в колония,а населението избяга на запад.Припомнете и протестите 1990, наивно вярвахме в какво?Демокрация ли?Реалността - БКП оспана на власт в икономиката.Няма смисъл от тези неща, те само затвърждават модела срещу който се борят.Примера с Пеевски е ясен, от 2013 той вече след протестите срещу него е властелин, а олигархията явно овладя и политиката.
отговор Сигнализирай
30
мислете
преди 6 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 14
Всички тези протести са ненужни и вредни.Припомнете си след протести как дойде Иван Костов и съсипа икономическа страната и я превърна в колония,а населението избяга на запад.Припомнете и протестите 1990, наивно вярвахме в какво?Демокрация ли?Реалностра - БКП оспана на власт в икономиката.Няма смисъл от тези неща, те само затвърждават модела срещу който се борят.Примера с Пеевски е ясен, от 2013 той вече след протестите срещу негоев властелин, а олигархията явно овладя и политиката.
отговор Сигнализирай
Новини