BGONAIR Live

Трима ранени полицаи и трима ранени граждани след снощния протест срещу бюджета


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

29
Къде е
преди 6 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 2
Оня,който работи за "хората".Страхлив мишок.
отговор Сигнализирай
28
читалище заря
преди 6 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 0
междувременно, по нова неква с часовник за 10 000 лв "помага за коледа" на деца в нужда, като чака някой да и донесе подаръци, които да раздаде. държава на том сойеровците
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 11
19- хайде бе- снощи беше жалко за гледане и слушане- добре, че Черепа плаща- нека всеки ден да е така- ще увеличи потреблението- идва Коледа, Нова година хората ще си купят подаръци на децата и ще благодарят на главният спонсор-Васил Бошков!
отговор Сигнализирай
26
Iq 3.14
преди 6 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 4
До: Зозочичка, ти се едно внасяш нещо в бюджета от хонорарите дето вземаш на ръка. отивай да веселиш сервитьорката, не ми се разпявай
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 23 Не харесвам 1
До кога да мълчим,има служители в МВР и МО които са на заплата и пенсия едновременно от 2016г ,сега бонус за тях-400лв,аванс,пенсия и заплата!Служители с бради и татуировки облечени в униформи,държат се като дерибеи защото са назначени не с конкурс ...Как е възможно,а ние работим за -1500лв.къде е справедливостта
отговор Сигнализирай
24
Нов Началник ДПС
преди 6 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 15
Нашата полиция да не седи и да чака, а да действа. Протестиращите нямат място в столицата, да ходят да си протестират по селата. Време е парламента да промени пак Конституцията и протестите да бъдат обявени за противоконституционни, защото така ще се ограничи вредната пропаганда на Русия.
отговор Сигнализирай
23
ПП ДБ + ВЪЗРАЖДАНЕ
преди 6 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 6
СА СЕНЧЕСТИТЕ ПАРТИИ НА ППУТИН, ПОДОБНИ НА ОРБАН И ФИЦО..... ЛУКОЙЛ И ЕДРИЯ РУЗКИ КАПИТАЛ ИМ ПЛАЩАТ ГРАНТОВЕТЕЖИ КЕБАПЧЕТАТА........ НЯКОЙ ДА ГИ Е ВИДЯЛ ДА ПРОТЕСТИРАТ ПРЕД РУZZКОТО ПАСОЛСТВО СРЕЩУ ОТВЛИЧАНИЯТА И УБИЙСТВАТА НА ДЕЦА И ЖЕНИ ОТ ПУТИН..!!????
отговор Сигнализирай
22
Зозо
преди 6 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 4
Долу бюджета! Аз нямам никаква файда от тоя бюджет. Няма да внеса 1 ст. в НАП обещавам!!!!
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 11
Да ги бият тея овце платени , ще им пррръднат на оная работа като повикат малко. Водни оръжия и гумени патрони !
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 3
14- о не не ми го казаха, аз го видях- беше усмихнат и много доволен- изкрънкали са го с милиони за протестиращи, Мирчев и Василев взели милионите и не ги раздали на хората предварително и сега се говори, че го завлекли.....
отговор Сигнализирай
Новини