BGONAIR Live

Ген. Атанасов: Ако този вот на недоверие не мине, ще се усилят протестите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

22
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 0
Комунистическа шайка!
отговор Сигнализирай
21
Ром"с
преди 6 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 4
Искам протести ..да се свали това правителство ,да има избори на всеки 3-4 месеца в годината ,да се увеличат пенсиите,да се намали .. до 55 години,да има референдуми за всичко ..минималната заплата да е 1500 евро,средната да е 5 000 евро ,майчинството да е до 5 години на дете ,пенсиите макса да 10 000 евро,мин да 1500 ..соц помощи на "мързеливите" да е 1000 евро на семейство и .... А цените да се намалят с 50 % ,услугите 30% ,обр-ието и медицината безплатни ...Хм,дали ще бъде довелен народа ?
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 0
Кога ще има протести срещу простото Киро и кокорчо?
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 0
На комуниста и на картина да му одариш шамар пак бива!
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 0
Танас Гнома дърт комунист - и пенция влачи и заплата влачи :))))))
отговор Сигнализирай
17
Вие не сте различни
преди 6 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 0
Вие сте същите, Генералче. Същите из ме кя ри.
отговор Сигнализирай
16
ЧИЙ Е ПУТИН...????
преди 6 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 5
НА ВЪЗРАЖДАНЕ, НА РАДЕВ ИЛИ НА ПП ДБ...??...........ЩОТО ТЕ И ТРИТЕ ПАРТИИ ИСКАТ ЕДНО И СЪЩО - ОСТАВКА НА ЕВРОПЕЙСКОТО ПРАВИТЕЛСТВО НА БЪЛГАРИЯ, КОЕТО ОТСТОЯВА ЕВРОТО, ЕВРОЗОНАТА, ПОДКРЕПАТА ЗА УКРАЙНА, ЕВРОПА И НАТО......... ИЗВОД - ПУТИН ИМ ДЪРПА КОНЦИТЕ НА ВСИЧКИ ПО ПАВЕТАТА, ДОРИ ОТ ГЛУПОСТ ТЕ И ДА НЕ ГО ОСЪЗНАВАТ
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 1
България влиза в Еврозоната.
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 6
Заводите в Германия затварят.
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 6
Франция фалира.
отговор Сигнализирай
Новини