BGONAIR Live

Ивайло Мирчев: Ще поискаме сваляне на охраната на Пеевски


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

53
Анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 1
А на Борисов кога?
отговор Сигнализирай
52
Анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 2
С какви глупости ни занимават а не казват какво се случва на заседанието за парите за Украйна. Колко пък да струва охраната на Пеевски в сравнение с милиардите които иска Урсула от нас за Украйна.
отговор Сигнализирай
51
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 1
Поне три служби трябва да дадат съгласие за охрана ! Включая ДАНС! Този , нискочелият , над държавата и над службите ли е ?
отговор Сигнализирай
50
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 1
Време е полицията да включва и доброволци Аз ще отида веднага Мирчев ми резна заплатата за догодина и трябва да отработя часове ще съм много съвестен и методичен
отговор Сигнализирай
49
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 1
Мирчев излез пред цяла България и кажи, че искате смъртта на Делян Пеевски и Бойко Борисов.Затова поставяте държавата на колене и без заплати догодина.Докато го направите.
отговор Сигнализирай
48
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 1
Мирчев, такова подготвяно убийство на Пеевски пред цяла Бъгария не се е вижда;ло никога.Айде, убивайте го, но после наред сте вие..Революцията изяхда децата си.
отговор Сигнализирай
47
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 1
Именно заради Мирчев не трябва да се сваля охраната на Пеевски. Целево преднамерено и умишлено събира тълпи които да насъсква и да псочва жертва цел на тълпата. Това ако не е явна заплаха за живота какво да е Нали така насъска тълпата към онези жени от МЗ набедения за депутат от ПеПеПе-тата
отговор Сигнализирай
46
бай Ставри[Цнтр.Зтво
преди 6 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 5
да де, ама Шoпapa не трябва да бъде само заврян в ъгъла, ами да въдвори в затвора, където точно му е мястото. На протестите не случайно се викаше "ОСТАВКА! ОСТАВКА И ЗАТВОР! ДзП !!!"
отговор Сигнализирай
45
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
Как посмяхте да искате по високи доходи- жалки бедняци, договорил съм локалите ако настоявате за същото- каза Мирчев.
отговор Сигнализирай
44
анонимен
преди 6 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 1
Мирчев се изкряска и се пръсна от омраза към БГ бедняците- ..МОИТЕ БРАТЯ- ОЛИГАРСИТЕ, ТИЯ ДЕТО ПЕЧЕЛЯТ МИЛИОНИ ОТ ВАШИЯ ТРУД С КАКВО ЩЕ СИ КУПЯТ ЛАМБОРГИНИ И ДРУГИ КОЛИ ЗА МИЛИОНЕРИ НОВИ ИМЕНИЯ, ДВОРЦИ, ЗАМЪЦИ В ПАРИЖ, ЛОНДОН И ПО СВЕТА АКО ВИ УВЕЛИЧАТ ЗАПЛАТИТЕ- БЕДНЯЦИ ЖАЛКИ- Е НА ПРИГОТВИЛ СЪМ ЗА ДОВЕЧЕРА ДА ВИ ПЛАТЯ ПО 200ЛВ.
отговор Сигнализирай
Новини