BGONAIR Live

ПП-ДБ готвят протести, управляващите правели атентат срещу изборния процес


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

25
нк
преди 5 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 8
ще гласуваме за радев
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 4
Нова е шум, за да оправдаят малкия си процент на изборите. Рундьо им изпапа електората. ;)
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 1
Ама то не е достатъчно да имаш луд поглед Василев :))) Те отдавна военните, ченгетата и създадените мутри оправляват държавата, то и малко хора гласуват всъщност :)))
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 2
Значи Мадурката бил лош, ама машинките му били добри?
отговор Сигнализирай
21
До 13
преди 5 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 2
Аз съм грамотен, работя в ИТ сферата от няколко десетилетия и на машинка НЕ ИСКАМ да гласувам. Защо в най-голямата демокрация хората гласуват по пощата, а тук ни налагат да използваме ала-бала машинките на Радев?
отговор Сигнализирай
20
Лорд Ватман
преди 5 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 2
Асене, искам да опънеш Тошко както само ти си знаеш, както го правеше в Спартакус навремето, Тигре!
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 5
Какви протести, стига с това улично протестърско управление на неможачите, не сте вече в парламента само след 2 месеца сте безработни и контингент на прокуратурата и съда.
отговор Сигнализирай
18
свинар
преди 5 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 3
суроватката подготвят нови пратести за да ни наложат мадуровките, и да спечулят служебно мача! ха ха Ха! ако с оземпик и пърхот се получаваше, половин държава щяха да са прайм министри!
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 2
Истински уморен съм да гледам и чета тези недоразумения. Опровержение - ако не може да се осигурят скенерите навреме, ще се гласува със сегашните мадуровки и с бюлетини. Талант е на всяко второ изречение да лъжеш безогледно без да ти мигне окото.
отговор Сигнализирай
16
Просто
преди 5 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 3
Не разбирам на какво се надяват тия - както и да се гласува, на всеки следващи избори ще имат все по-малко гласове !
отговор Сигнализирай
Новини