BGONAIR Live

ПП-ДБ готвят протести, управляващите правели атентат срещу изборния процес


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

45
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 18 Не харесвам 2
Тези, от измислената коалиция, вдигат шум около себе си, понеже залязват вече! Какво ще занимават обществото с протести на пуберите, които обичат да покрякат на площадите, но от политика не се интересуват много. В страната вече няма легитимна изпълнителна власт, включително и президент. От много крясъци хаир няма да се получи!
отговор Сигнализирай
44
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 4
РУМЕНИГЕ ИДЕ!!!!
отговор Сигнализирай
43
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 2
аз искам на хартия пък...
отговор Сигнализирай
42
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 4
Тия усещат, че поне половината им избиратели ще отекат и пак започват с техните т-ъ-пи врътки.
отговор Сигнализирай
41
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 1
Изборният кодекс е същият, като на последните избори. Тогава нямаше атентат, сега има. Много нагло лъжат алчниите маймунки!
отговор Сигнализирай
40
izumrud24
преди 5 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 3
тези пудели да се махат от парламента трябва да са в ГМто до живот за тези кражби които извършиха Кирчо и Кокорчо сега се правят на патриоти
отговор Сигнализирай
39
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
До: 49 анонименБългарите са силни, само когато са преклонили глава и са на колене, а Путин с разкопчан цип само това чака ...
отговор Сигнализирай
38
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 2
как беше, с вас сме господин Президент, точно тези прикрити русофили бетонираха Радев на власт.
отговор Сигнализирай
37
абе друго е
преди 5 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 3
"Друго си е с флашката да преброиш резултатите с едно натискане на копчето както само ти си знаеш. И аз да бях на тяхно място, също щях да протестирам" Троляк, тия със сините венци да ти решават жалката съдбица, май те кефи?
отговор Сигнализирай
36
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 9
До: анонимен 48 Внимавай какво си пожелаваш! Полицаите са 34 хил., от тях 87 % на терен, значи няма и 30 хил. Само на един протест в София бяхме над 100 хил., отделно в другите градове. Полицаите са "твърди" само, защото ние сме меки. Предизвикате ли ни, даже вас, тролoвете ще намерим и ще си го получите заслуженото.
отговор Сигнализирай
Новини