BGONAIR Live

ПП-ДБ готвят протести, управляващите правели атентат срещу изборния процес


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

95
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 9
Господин РАДЕВ ще се разправи и с герберастите, и с пра се тата, и с шар ла та ните.
отговор Сигнализирай
94
Морския
преди 5 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 1
Тия синковци, преди да се правят на революционери да кажат в прав текст дали смятат Радев за алтернатива и ще си сътрудничат с него. Защото на предишните протести имаше много ясен лозунг "Радев, не се ОБЛ_И звай! ТУК НЕ Е МОСКВА". Вчера варненската нелсънмандела Коцев каза, че ще се взаимодействат с бившия президент а Наведен Ивайло се увърта като куче във воденица и не дава смислен отговор!
отговор Сигнализирай
93
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: анонимен 141 Значи на сарафа ви му е много лесно. Защо не се справи?
отговор Сигнализирай
92
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 7
Експресно допитване на агенция ГАЛЪП специално за БНТ. Новата партия на Румен Радев най много взема гласоподавателите на Възраждане 2/3 от тях, на ПП-ДБ също 2/3, и занулява окончателно ИТН и БСП които са под процент. От партия ГЕРБ се вливат в партията на Радев 1/6 от техните избиратели.
отговор Сигнализирай
91
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 0
Този Стою Стоев да не е син на Пеевски...., а не син беше на председателя на Надзорния съвет на Агенцията за приватизация. Стою Стоев, който ПП се опитаха да направят председател на правна комисия в тяхното правителство (тогава той имаше 3-4 години юридически стаж , ама нищо де, все пак да е и той като баща си - председател).
отговор Сигнализирай
90
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 0
До: "Друго си е с ф-Доказателство?.... Та те ППуделите сами си го казаха! Ала-бала...президента....
отговор Сигнализирай
89
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 1
До: "Друго си е с ф-Доказателство?.... Та те ППуделите сами си го казаха! Ала-бала...президента....
отговор Сигнализирай
88
:)
преди 5 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 6
Кажете за списъците от статистиката, гербави!
отговор Сигнализирай
87
Радослав
преди 5 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 8
Аз съм за 100% машинно гласуване, но стига с тези промени на ИК в последната секунда посред нощите! Трябва нормално работещо НС, изцяло преработен ИК, които да си мине през публично обсъждане и тн, а не промени в 12 без 5 и после пак да оправдаваме фалшифициране на изборите с промени и незнание на служителите в комисиите. Да със сега действащия ИК ще има фалшифициране, но с нов приет в последната секунда ще е още по зле и по голямо мазало.
отговор Сигнализирай
86
не ви ли
преди 5 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 1
прави напоследък липсата на генерал - гном на общите снимки на тез смешници?! Май пръв е усетил , че кораба потъва и си е бил камшика?!
отговор Сигнализирай
Новини