BGONAIR Live

ПП-ДБ готвят протести, управляващите правели атентат срещу изборния процес


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

65
не е ли
преди 5 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 0
по - наложащо да спретнете един протест пред СО и по - специално за оставка на кмета Васко, трето поколение ДС-ар , че вече от смрад в София не се търпи?!
отговор Сигнализирай
64
:)
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 13
Което е добро за Боколян, е лошо за българските граждани.
отговор Сигнализирай
63
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 19 Не харесвам 1
Кокор го хванаха че взима подкупи чрез митниците и нищо не се случи, не знам каква държава сме, или всички крадат горе по върховете и се пазят един друг, друго обяснение нямам
отговор Сигнализирай
62
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 1
Тъкмо научиха ала-балата с тия машинки и да им ги сменят - не е честно
отговор Сигнализирай
61
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 13
Този път на протеста ще има поне 3.5 милиона българи!
отговор Сигнализирай
60
Норма Сиела
преди 5 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 0
Чакаме си грантовете!
отговор Сигнализирай
59
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 2
До: Чоко 95 И ние ви знаем. Една стая трoлове сте.
отговор Сигнализирай
58
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 2
ее, кофти е, като МВР е чуждо и няма контрол над машинките за ала-бала. а и урсула вече не ги бръсне и за печена слива. време е политическата ппдб-тиня да изтече в канала, па и прокуратурата съвместно с ДАНС може да поработят малко с тия случайници от снимката.
отговор Сигнализирай
57
Тенгри кан Владетел
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 6
Подготвя се, почвата от Митрофанова, чичо Гошо за сина на Тодор Живков, Румен Радев, почвата за Живковата династия. За такива могат да гласува само нискообразованото силно селячество и маалите на Хиндустанв България. Разбира се и пакистанците, непалците и т.н. нарочно внесени евтини работници. ПЪЛЕН БОЙКОТ НА ИЗБОРИТЕ!
отговор Сигнализирай
56
Шерлатани
преди 5 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 1
Тия вечно с протестите....
отговор Сигнализирай
Новини