BGONAIR Live

Напрежение в НС за Изборния кодекс, ПП-ДБ скочиха на управляващите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

32
До трол :) 27
преди 5 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
Верно ли? Поне две степени по-компетентен от Мъск, нали?
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 2
До: Ваньо Костов 29 Кодът е публичен, беше публикуван на страницата на ЦИК. Класически пример за опорка. Ако е извършил такова престъпление, защо каскетът ви не го обвини. Много добре знаете всички, че такова престъпление няма. Затова е опорка - пишете го само трoловете. Политиците не могат да го кажат.
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 2
До: до 32 коментар 33 Опорки, разбира се. Популист се пише. ПП-ДБ не са идеални, както и никой жив човек не е. Многократно повече може да се напише за герб-нн. Избираме по-малкото зло. Не търсим идеал.
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: Ваньо Костов 29 и 30 Четете ли статиите или навсякъде едни и същи опорки пишете?
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 1
До: До анонимен 15 25 Казах каквото исках да кажа. Мъск се е изказал, като политик, не като специалист. Освен това се е изказал за САЩ, не за България. Там нямат купен ромски вот и 48 % фалшифицирани протоколи. Полицията и прокуратурата им работят, съдиите не са така корумпирани. Тук действителността е съвсем различна.
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 1
Сглобката на ППДБ с ГЕРБ ще им тежи завинаги като воденичен камък, същата работа като Слави.
отговор Сигнализирай
26
:)
преди 5 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 5
Каквото и да го плюете гербавите трoлове, Божидар Божанов е софтуерен инженер на много високо ниво. Никой от коментиращите машините политици в НС и извън него, не разбира и една стотна от неговото знание по въпроса.
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 1
До: Каквото и 23 От позицията на какъв наричате Божанов "цветарка"?
отговор Сигнализирай
24
До анонимен 15
преди 5 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 2
Пепебебейче, сега остава да кажеш, че Мъск е купен от Пеевски и затова говори така :)
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 1
Що скачат сега. Досега сакати ли бяха? Що не скочиха, когато заедно с тях ближеха мед от кацата, що не скочиха, когато над 6% инфлация я обявиха за 2,8%, че дори и за дефлация я пробутваха, що не скочиха, когато заедно с тях ни нахакаха еврото, що не скочиха в много други случаи трябваше, а тогава скачаха срещу народа. Сега е ред народа да скочи...
отговор Сигнализирай
Новини