BGONAIR Live

Напрежение в НС за Изборния кодекс, ПП-ДБ скочиха на управляващите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

22
Каквото и
преди 5 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 2
Каквото и да плямпоти цветарката Божанков скенерите минимизират манипулирането на вота.
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 0
Няколко поред избори - упраляващото крадителство не се притеснява от избори. Това само потвърждава една стара истина - ако от изборите зависеше нещо, те щяха да бъдат забранени.
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 2
То Асенката с тая гуша и тези килца може ли да скача? Интересно е да видим! Да не би да се е насочил към спортна кариера я в дълъг, я в в троен скок. Или може би скок на височина или овчарски.
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
аФторката - калинка някаква - копи-пейст, добре - няма лошо всички така "пишат", ама па вземи хвърли един поглед. Откъдето си го взела, още там е сгрешено, ама вземи го прочети поне, промени нещо, някоя дума поне замени. Само 10 човека се изказват в тоя парламент, поне техните имена пиши правилно.
отговор Сигнализирай
18
Кари
преди 5 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 2
Проблемът е не с какво гласуваме, а че отчитането на резултата се манипулира. Явно това става най-ефективно и лесно с хартиените бюлетини и затова е борбата на някои, които искат на всяка цена да са в управлението.
отговор Сигнализирай
17
А.
преди 5 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 2
Божанков е дребнав ,не става за НС
отговор Сигнализирай
16
121+
преди 5 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 5
Браво на ППДБ, нови машини за по-малко от два месеца, това е безумно. А Върздаждане, наистина ли искат да продължат агонията с двойната валута, търговците вече се побъркаха да връщат в левове и евро, чакат Февруари с нетърпение.
отговор Сигнализирай
15
:)
преди 5 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 3
При безспорните доказателства за манипулиране на хартиения вот, всички повтарят ала-бала с машините. :) Вие папагали ли сте или мислещи човешки същества?
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 2
До: анонимен 12 Мъск, откакто влезе в политиката, е политик. И спокойно може да си позволи да лъже и да говори, каквото му е изгодно.Нека го докаже! КС доказа, че в България се манипулира хартиения вот.
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 2
много зависими от управляващите тук усещате, че си отивате и изпадате от кацата- вийте гербави
отговор Сигнализирай
Новини