IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

В полунощ депутатите решиха: Ще почиваме в петък


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

16
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 18 Не харесвам 0
Ще почиваме в петъл??? Значи са приели 4-дневната работна седмица за гражданите???
отговор Сигнализирай
15
007
преди 4 месеца
Харесвам 20 Не харесвам 1
Тия пустиняци,правят народа на шашав и ние си мълчим.
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 20 Не харесвам 0
"В полунощ депутатите решиха: Ще почиваме в петък " Ама всеки петък ли ще почиваме или ....
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 18 Не харесвам 0
Трябва да си тотално откачен оптимист, за да мислиш, че тази страна ще съществува още дълго. Едно време ни учеха, че един човек, не може да определя развитието на дадена страна, но явно не са знаели, че Винету ще дойде на власт.
отговор Сигнализирай
12
На бръснаря брат му
преди 4 месеца
Харесвам 18 Не харесвам 1
Най-позорното Народно Събрание! Въобще да не започват работа, достатъчно поразии направиха. Крайно време и колелото да се завърти и националните предатели да бъдат поставени на заслуженото им място.
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 0
Тая статия е взета дума по дума от сайта на Нова. Само че там авторът е друг. Как става тая работа?! В тоя сайт действително ли работят хора, или всичко е просто схема за печелене от реклама?
отговор Сигнализирай
10
111111
преди 4 месеца
Харесвам 19 Не харесвам 2
Народеееее, излизай да гласуваш, всички да изметем тази пасмина.
отговор Сигнализирай
9
Ася Сеопрася
преди 4 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 1
Гръх, шпръц, кой разпореди това безобразие да нагъвам свинско със зеле в стола на НС за 1.60лв.
отговор Сигнализирай
8
Знаещ
преди 4 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 1
Сега, как да кажа, човещинка е - не всеки ден работиш до 23.30 ! По важното обаче е друго - че първият им работен ден за другата седмица е във сряда. Ееех ... и я че изокам някой ден ...
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 1
Тия пак имат "много работа" преди избори! Точно преди избори! Киберсигурност в полунощ? Какво ли имат предвид под "киберсигурност"? За кого? Да не ги хванат - сигурност.
отговор Сигнализирай
Новини