BGONAIR Live

Българските самолети F-16 прелетяха над София, каква е мисията? СНИМКИ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

40
Бай Илийчо
преди 3 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 3
Да арчат парите на данъкоплатеца
отговор Сигнализирай
39
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 6
Къде е Миг29 с льотчика Радев, да им покаже на тия лeвaци как се кара самолет?
отговор Сигнализирай
38
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 5
Да не вземат да се окажат в Иран по някое време? От родните gynegaвцu всичко може да се очаква.
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 4
Е сега ли беше момента, хората и без това са достатъчно изнервени и притеснени.
отговор Сигнализирай
36
ИВАН
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 3
МИСИЯТА Е ДА СЕ УЧАТ ДА БЯТАТ КАТО ДОЙДАТ РАКЕТИТЕ! СМЕШНА РАБОТА!
отговор Сигнализирай
35
Войводата
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 5
1. 3СВ днес е 270 ден 2. Сащ загуби всички свои бази в близкия изток. Вдигна самолети за комуникация тип страшен съд. Скоро и те ще паднат 3. Ескалацията се отлага :). Доналд стана за смях. Всички се отдръпват от него. Какъв политик какво падение!
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 7
До 36 Тук не е и Русия бе куку. Тук е НАТО.
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 2
Мисията е да се покажат. Действаме като при кризата с мигрантите. Показваме бруталитета с идеята че ще се уплашат и няма да преминат гранницата с ЕС или в случая няма да стрелят с дрон по американските самолети на летището.
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 3
До 31познай кой е големият печеливш от войната в Иран?)))САЩ. За Русия има ограничение от 60$за барел. Ако продава за повече $, пак ще има арестувани танкери.
отговор Сигнализирай
31
Бaлъци не разбират
преди 3 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 4
каква е мисията? Мисията е да се демонстрира колко много стари *** (произведени през 80-те години на миналия век, но с цени от 2025 г.) са ни били пробутани от хитрите пендоски комерсанти.
отговор Сигнализирай
Новини