BGONAIR Live

След два часа дебати: Парламентът задължава МС да ни вкара в Съвета за мир


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

35
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 11
Решението на НС е закон за България ! И сегашните превратаджии са длъжни да го изпълняват !
отговор Сигнализирай
34
Кокорчо
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 6
Ние сме на всеки километър от тук до края на Еврозоната.
отговор Сигнализирай
33
ДЖУЛИ СЕКСА
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 1
ЗА ДРУГО НЕ ЗНАМ, НО МНОГО МИ ХАРЕСВА ЗАГЛАВИЕТО "да ни вкара"!!!...
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 5
последни гърчове на с0роските либера.сти
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 10
Чудесна новина ! Най-после България да е от правилната страна ! Ако руският мутант...Радев докопа властта , това вече ще е краят на Путинизма !
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 2
Тия нали са в оставка, защо въобще търкалят каквото и да било. Хората ги изритаха и нямат никакво доверие в тях, каква е тази наглост. Ще трябва със сопи да ги изгърбим и да ги махнем. Дебелокожи npacema.
отговор Сигнализирай
29
И сега какво?
преди 3 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 1
Да плащаме един милиард заради Шишо и корупционните му схеми?
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 2
Зора е да се размагнетизира намагнетизирания. Дреме му, че сме част от ЕС, а държавите в ЕС не искат да са в тоя съвет.
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 1
До: Opss - Нямат право, но в следващото НС няма да може да мине, няма да имат толкова депутати. Затова пра$ето е толкова активно, защото чичо Румен ще бъде първа сила в следващото НС.
отговор Сигнализирай
26
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 7
Еврото няма нищо общо с покачването на цените ! Най-безпроблемното преминаване към новата валута , може би от целият европейски съюз ! Азиатските антибългари все преврат сънуват ! А цените са заради войните , които се водят по оста на Zлото!
отговор Сигнализирай
Новини