BGONAIR Live

След два часа дебати: Парламентът задължава МС да ни вкара в Съвета за мир


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

25
Българин
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 3
24
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 1
Къде са парите от Валутния борд .Там има милиарди >?
отговор Сигнализирай
23
баба Пена
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 0
Е вече ще спя спокойно, ще знаем че щом сме съвета за мир значи никой нема да ми барне бурканите
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 5
Иран така ги подпука Щатите и техние проксита с ракети, че свят им се зави. Пак сме на грешната страна, както винаги е било в историята ни. Стой неутрален, къде се буташ между шамарите.Вчера четох, че имало учение с гърците, те с ф-16, ние с миг-29, абе нали дадохме един тон пари за ф-ки, къде са ????? Закривай тая скапана държава, с тия политици ...толкоз !!!!
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 4
Каква е ползата на България от този съюз ? Разбирам господата от ДПС че са със силните за денят (преди 4 години бяха демократи ) сега станаха републиканци окей могат да се самоопределят като каквото решат по 20-30 пъти на ден нали така? Обаче каква е ползата за България от този съюз? В него участват Пакистан ,Мароко по-голяма част от Африка.. Какъв е смисълът от този афро съюз ? Ще водим война във Африка ли ?
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 6
ППДБ пак не разбрали с технките *** нд ел ски ценности
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 3
Разбрах къде ще бъде Народния съд , на Петрохан !
отговор Сигнализирай
18
Браво
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 11
ППДБ-путинисти и джихадисти
отговор Сигнализирай
17
О,хо
преди 3 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 2
Вчера Борисов каза,че с края на правителството е свършило и взаимодействието с Шиши .Но днес старата им любов отново пламна и Борисов изпълни волята на Пеевски.
отговор Сигнализирай
16
Ха ха
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 10
ПП- ДБ-тата си отидоха където им е мястото ...при Възраждане и комунистите !
отговор Сигнализирай
Новини