BGONAIR Live

След два часа дебати: Парламентът задължава МС да ни вкара в Съвета за мир


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

55
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 1
Cвuняma пак ще се и в Магнитски, каквито и реверанси да правят на Тръмп. Така, сега задължете тези 100 човека които са гласували "за" да плащат от собствения си джоб членството. Това е частна инициатива на Тръмп, а не държавна, така че желаещите да си плащат.
отговор Сигнализирай
54
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 8
Киро или Асен каза преди време с десни мерки леви цели. Те залитат в ляво от началото. Родителите им са върли комунисти. Човек не може да избяга от природата си.
отговор Сигнализирай
53
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 14
Решенията на всеки Парламент , са задължителен закон ! А на азиатските антибългари от ВъзРаждане, ПП-ДБ, и вся остальная св'лочь ,непрекъснато трябва да им се обяснява, че и Путин искаше да влезе в този съвет!
отговор Сигнализирай
52
О, браво
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 8
Влязохме в един съвет заедно с Узбекистан,Пакистан и Косово.Там ни е мястото.
отговор Сигнализирай
51
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 9
ГЕРБ-СДС, Пеевски и ПП-ДБ плеснаха с ръце и се прегърнаха. Още една причина хората да гласуват за Радев на изборите.
отговор Сигнализирай
50
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 4
И всичкият този неистов депутатски труд за някакъв си 1 милиард на година вноска. Ще го платим! И още как!
отговор Сигнализирай
49
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 1
Хах, затова преди да променят конституцията, пишеше, че парламентът се разпуска, за да не саботира служебното правителство, което той не е избрал. Промяната пак е виновна за това.
отговор Сигнализирай
48
Гост
преди 3 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 1
Тия в парламентО зорлем се просят до един да ги наредим на стената. Крадоха през годините кат' разпрани и логично след това няма пари за ракети и ПВО. И сега хоп, в съвета за мир на бронзов Дончо, та белким ФАЩ ни пази, с което дупетатите ни да замажат зулумите си. Срам.
отговор Сигнализирай
47
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 0
За кво се натегате, не знаете ли, че в други ден Тръмп, моа се събуди рано сутрин и да пита Какъв е тоя,, Съвет за мир"кой *** го основа? Я веднага да излезем от него.
отговор Сигнализирай
46
мюрета на Мацква
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 6
Розови пеньоари в съюз с *** с петолъчки в пореден напън да саботират парламентa
отговор Сигнализирай
Новини