BGONAIR Live

След два часа дебати: Парламентът задължава МС да ни вкара в Съвета за мир


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

115
Предлагам
преди 3 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 2
ГЕРБ и ДПС-НН да не се класират за следващото НС. Те скоро ще запеят и друга песен - когато американците покажат червен картон на рижия и.диии.от.
отговор Сигнализирай
114
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 19 Не харесвам 1
И това няма да помогне за свалянето на санкциите Магнитски. Тръмп го боли фара България дали е в неговия Съвет или не.
отговор Сигнализирай
113
КАТ Пловдив
преди 3 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 2
Ей сега вече със сигурност ще хапнем иранските Шахеди.
отговор Сигнализирай
112
Зарезил
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 0
До: Позор... Имаш предвид А. Шекелгрубера да влезе в синагога! Хич нямаше да му дреме, влизал на време, и не един път.
отговор Сигнализирай
111
Бай Ганьовица
преди 3 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 2
Брао, лакейско анти-народно събрание за пореден път погрешно ни принуждава България да подкепи коалиция Епщайн. Родопа и Добруджа плачат.
отговор Сигнализирай
110
Позор
преди 3 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 1
Все едно Хитлер да влезе в синагогата, това е този съвет.
отговор Сигнализирай
109
Факти
преди 3 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 3
Това е работа на Борисов и Пеевски дасе сложат на Тръмп,като мислят че той ще ги пази,да грабят още безнаказано.
отговор Сигнализирай
108
Я, ПАК СМЕ СЪС САЩ ?
преди 3 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 4
ПЕЕВСКИ НА...БА ПЕПЕТАТА. С ТЯХНО МВР АМА С ЖАЛОСТИВ ПОГЛЕД!
отговор Сигнализирай
107
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 1
Шиши зъдължи Бългория да влизе в Съвета на Тръмп. Вноската в съвета е 1 милиард. Затягайте коланите да плащаме.
отговор Сигнализирай
106
Ужас
преди 3 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 2
А те ли ще плащат вноската,за тази лудост....държава агресор сащ,да правят съвет за мир?
отговор Сигнализирай
Новини