BGONAIR Live

След два часа дебати: Парламентът задължава МС да ни вкара в Съвета за мир


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

85
Агресори сащ
преди 3 месеца
Харесвам 22 Не харесвам 1
Какъв савет за мир,след като те нападат държави и убиват деца?
отговор Сигнализирай
84
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 1
Абе вие България не можете да оправите пък сте тръгнали света да оправяте. България няма значение за вас, важното е да се противопоставяте едни на други! Само егото ви е важно... и парите разбира се.
отговор Сигнализирай
83
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 5
Айде па Вие за 1 милиард$ ли Сте, не свикнах те ли вече? То не беха плащания за ненужни реактори, то за скъпи самолети предплатихме, то не беха фалити на банки, то и на Боташ плащаме всеки ден по 500 хил долара, все ще отделим от данъците и 1 млрд$ годишно, само мир да е, по света и у нас.
отговор Сигнализирай
82
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 0
Данко Хаирсъзина-Ментата е май Новият Богдан Филов през март и декември 1941 година?
отговор Сигнализирай
81
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 1
Тоя парламент веднага да се разпусне. Народе запомнете тези предатели и не гласувайте за тях
отговор Сигнализирай
80
Каменов
преди 3 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 0
ИТН така и така ще изхвърчат от политиката, нека да е колкото се може по-позорно, ще гласуват до самия край с ГЕРБ.
отговор Сигнализирай
79
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 1
Бойло и Шиши се спасяват от Магнитски като ни правят жив щит. Редно е народа да се събуди. Имаме 240 депутата а само 154 решават дали ще влизаме в съвета за мир. Това е безобразие. Тук трябва пълно мнозинство
отговор Сигнализирай
78
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 2
Дебелата cвuня, както съсипа КТБ, Булгартабак, лафка и какво ли не, така съсипва и България. Тая такса кой ще я праща бе, гнусляр долен, пак искаш на гърба на българина да оцеляваш. Тоя слабоумник е да разстрел, вече не се трае наглостта му.
отговор Сигнализирай
77
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 1
Живи ще ви горим *** нещ***стни за това което направихте с България
отговор Сигнализирай
76
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 2
Непрекъснато се занимавате с интересите на чужди държави и слугувате, а България, какво?
отговор Сигнализирай
Новини