BGONAIR Live

Кабинетът мисли и го измисли: Нуждаещите се с по 20 евро заради скъпите горива


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

122
до 130
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 0
С доход 300 евро са хора над 75 г които са пенсионирани на ниски доходи от едно време. След 1989 г. осакатиха стажа на много хора. Пишман работодатели не им плащаха осигуровки. Не са им внасяли и пари за пенсии. Когато достигнаха възраст за пенсия разбраха. Питай вашите! Аз познавам много хора работили по над 40 г. с доход под 330 евро.
отговор Сигнализирай
121
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 0
А "Магазин за хората" ще отваряте ли? Че и хранителните стоки ще скочат заради цената на бензина.
отговор Сигнализирай
120
ПРИ ГЛАСУВАНЕ
преди 3 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 0
ТИЯ 20 ЕВРО В СЕКЦИИТЕ ЛИ ЩЕ НИ ГИ ДАВАТ?
отговор Сигнализирай
119
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 0
На мен ми изглежда доста неумел начин да се компенсират повишените цени на горивата. На някои хора още им стоят сърпове, чукове и червени звезди в главите. Жалко е, не е смешно.
отговор Сигнализирай
118
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 3
На бас ,че и на украинците ще раздата с джиповете ,дето не плащат винетки
отговор Сигнализирай
117
Евала
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 1
Пеевски и Борисов могат само да се учат от ПП-ДБ как се купуват гласове в национален мащаб!!
отговор Сигнализирай
116
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
До: анонимен 109, и защото някой не знае как да изкара над 300 евро... останалите му дължим нещо ли? До кога ще кютате така на изкараните пари от другите? Не ви ли е срам все да просите?
отговор Сигнализирай
115
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 0
Седни си Гюров, слаб 2!
отговор Сигнализирай
114
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 0
ПП-ДБ издигнаха купуването на гласове на съвсем ново ниво. Национално. Партийния служебен кабинет, който трябва да осигурят честни избори ще раздават по 20 евро държавна пара на калпак без никакви заявления или декларации. Пък хората си ще знаят за кого да гласуват ако са благодарни за парите.
отговор Сигнализирай
113
ДАЙ ДА НЕ СЕ ЛЪЖЕМ
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 0
АКО ГЛАСУВАМ ЗА ПП-ДБ КОЛКО ЩЕ ПОЛУЧА?
отговор Сигнализирай
Новини