BGONAIR Live

Майката на Калушев с прощално писмо, възприемала е децата като внуци


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

89
ДС отка.члки
преди 2 месеца
Харесвам 18 Не харесвам 1
Тази ДС бабишкера се гаври с паметта на жертвите на откачения си синковец.
отговор Сигнализирай
88
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 1
Представите на човека винаги се пречупват през неговото индивидуално мислене и убеждения. Представата ни е СУБЕКТИВНА, А НЕ ОБЕКТИВНА.
отговор Сигнализирай
87
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 1
ЕДНО Е ДА " ВЪЗПРИЕМАШ", СЪВСЕМ ДРУГО - ДА Е ИСТИНА. Реалността е била доста по- различна от нейното възприятие.
отговор Сигнализирай
86
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 1
Педроханци,кой ви е новият Лама?
отговор Сигнализирай
85
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 1
Защо ли ламата толкова е бързал да изкара детето от болницата?
отговор Сигнализирай
84
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 0
Етапи на мъката - има време още, не е лесно.
отговор Сигнализирай
83
Зная го,
преди 2 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 1
Кундалинито съществува, знам го лично, но НЕ се активира по калушевия начин НИКОГА!
отговор Сигнализирай
82
Не всичко
преди 2 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 0
Не всичко, което хвърчи се яде. Имали са всичко и са повярвали,че са безсмъртни. Да ,ама не. Пожелали да да живеят като волни птички,играели са си на войници ,на будисти и шамани . Били са презадоволени и не се е налагало с пот на челото да си изкарват прехраната Избягвали са да живеят с,, капризни,, приятелки и жени, да се ,,хабят,, ежедневно с опърничави деца, които да подготвят за реалността. ТЪРСЕЛИ СА НА БАНИЦАТА МЕКОТО...те не са живяли като повече от нас...
отговор Сигнализирай
81
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 0
Той казва махаме го от болницата и всички дружно му съдействат, майки,баби... Късмет е извадило детето, че е оживяло още тогава. Какво ли щеше да е ако не беше?
отговор Сигнализирай
80
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 0
Нема пари, действайте! Нема Кундалини, бягайте в Отвъдното!
отговор Сигнализирай
Новини